Turbo Lucky Feeling - Goldfield

Výrobca: Goldfield

Turbo Lucky Feeling je komplex aktívnych zložiek, ktoré majú pozitívny vplyv na celkové zdravie a vitalitu. V zložení tak nájdete starostlivo vybrané vitamíny, aminokyseliny a účinné prírodné výťažky. Isto oceníte napríklad prítomnosť vitamínu C, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunity. So znížením únavy a vyčerpania potom pomáhajú napríklad obsiahnuté vitamíny B6 a B12, ktoré majú zároveň vplyv aj na správnu funkciu psychiky.

Turbo Lucky Feeling je komplex účinných zložiek, ktorý pomáha znížiť únavu a naviac podporuje správnu funkciu imunity a psychiky

Turbo Lucky Feeling je starostlivo zostavený komplex účinných látok pre každého, kto chce podporiť celkové zdravie, vitalitu a správne fungovanie procesov v tele. Hlavnú časť doplnku tvorí acetyl komplex, ktorého súčasťou sú dve aminokyseliny. Prvou z nich je karnitín vo forme N-acetyl-karnitínu. Ide o látku telu vlastnú, ktorá sa radí medzi obľúbené nootropiká. To sú látky používané za účelom zlepšenia koncentrácie a psychického výkonu. Aminokyselinu karnitín si naše telo dokáže v určitom množstve vytvoriť. Na jej príjem by sa však mali zamerať najmä ľudia, ktorí zo svojho jedálničku vyradili živočíšne produkty. Práve tie sú totiž zdrojom tejto dôležitej aminokyseliny. Acetyl komplex však obsahuje aj tyrozín vo forme N-acetyl-tyrozínu. Ten je známy predovšetkým tým, že plní funkciu prekurzoru adrenalínu, noradrenalínu a dopamínu.

Ďalšiu časť tvorí komplex mikroživín, ktorý obsahuje predovšetkým starostlivo vybrané rastlinné výťažky. Vymenovať môžeme napríklad zelený čaj a guaranu. Obe tieto zložky sú známe svojím obsahom kofeínu, ktorý dokáže nabudiť pred výkonom. Nechýbajú však ani citrusové bioflavonoidy, ktoré vynikajú svojím obsahom zdraviu prospešných látok. Svoju rolu má aj ženšen, ktorý sa radí medzi adaptogény. Tie sú všeobecne používané pre zvýšenie odolnosti organizmu voči stresu a iným vonkajším vplyvom. Ďalšou zložkou je ginkgo biloba, ktorá je populárna vďaka svojmu obsahu antioxidantov, flavonoidov, terpenoidov a organických kyselín. Na príjem tejto rastliny sa zameriavajú predovšetkým ľudia, ktorí sa chcú starať o pamäť a krvný obeh. Aby ste z Turbo Lucky Feeling komplexu získali maximum účinných látok, nájdete v zložení aj piperín. Jedná sa o extrakt z čierneho korenia, ktoré sa pridáva do doplnkov za účelom zvýšenia vstrebateľnosti jednotlivých zložiek.

Nemôžeme však zabudnúť ani na rolu vitamínov v tomto komplexe. Napríklad vitamín B6, B5 a B3 pomáhajú znížiť únavu a vyčerpanie. Vitamín B1 prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, fungovanie psychiky, nervového systému a srdca. So zachovaním zdravej pokožky a slizníc pomáha vitamín B2. Vďaka obsiahnutému vitamínu C má doplnok vplyv tiež na správne fungovanie imunity a ochranu buniek pred oxidačným stresom.

Turbo Lucky Feeling je vo forme praktických kapsúl. Tie sú vhodné pre všetkých, ktorí chcú podporiť správnu funkciu nevyhnutných procesov v tele.

Turbo Lucky Feeling a jeho výhody

• komplex vybraných aminokyselín, vitamínov a rastlinných výťažkov
  • prispieva k zníženiu únavy
  • má vplyv na správne fungovanie imunitných funkcií
  • pomáha so správnym fungovaním psychiky a nervového systému
  • prispieva k zachovaniu zdravých slizníc
  • je vo forme praktických kapsúl

Acetyl komplex (N-acetyl-tyrozín, N-acetyl-karnitín), komplex mikroživín (zelený čaj, kofeín, guarana, citrusové bioflavonoidy, piperín, Ascophyllum-nodosum, palina, koriander, horčica, ženšen, ginkgo-biloba, muškátový oriešok, korenie, bazalka, cibuľa, šafran, škorica, oxid kremičitý, stabilizátor (kyselina alginová)), askorbát sodný, kapsula z hovädzej želatíny (farbivo: E172),  niacínamid (B3), kyselina pantoténová (B5), riboflavín (B2), pyridoxín (B6), tiamín (B1), kyselina listová, kobalamín (B12).

Užívajte 1-2 kapsuly denne s raňajkami. Zapite dostatočným množstvom vody.

Nutričné hodnoty 1 dávka (2 kaps)
Acetyl komplex 980 mg
Komplex mikroživín 243 mg
Vitamín C 240 mg
Niacínamid (B3) 48 mg
Kyselina pantoténová (B5) 18 mg
Vitamín B2 8,4 mg
Vitamín B6 8,4 mg
Vitamín B1 6,6 mg
Kyselina listová 1,2 mg
Vitamín B12 15 μg

Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Môže obsahovať stopy mlieka, sóje, vajec a orieškov.

Hlavná kategória Ostatné špeciálne doplnky výživy
Vegetariánsky nie
Forma kapsulovaný
HS kód 29369000: - Ostatné, vrátane prírodných koncentrátov