Turbo Crea-Force XL - Goldfield

Výrobca: Goldfield

Turbo Crea-Force XL je účinný komplex ktorého hlavnou zložkou je kreatín monohydrát. Ten dokáže pri dennom príjme 3 g zlepšiť výkon počas tréningových intervalov. Okrem neho však v zložení nájdete 3 dôležité aminokyseliny a tiež turbo booster komplex pre ešte lepšiu vstrebateľnosť a využiteľnosť všetkých zložiek.

Turbo Crea-Force XL obsahuje kreatín monohydrát na podporu výkonnosti počas krátkych tréningových intervalov

Turbo Crea-Force XL je funkčná zmes na podporu výkonnosti. Hlavnou zložkou je kreatín monohydrát, ktorý dokáže pri dennom príjme 3 g zvýšiť výkonnosť počas krátkych po sebe idúcich intervaloch intenzívneho tréningu. To docení napríklad kulturista pri jednotlivých sériách cvikov. Rovnako tak je táto schopnosť oceňovaná futbalistami, hokejistami a ďalšími kolektívnymi športovcami, ktorí potrebujú rýchlo zareagovať a v maximálnej intenzite vyraziť za loptou či pukom.

Okrem samotného kreatínu nájdete v zložení tiež kreatín komplex obsahujúci 3 dôležité aminokyseliny: l-metionín, l-glycín a l-arginín. Práve z nich sa v pečeni a obličkách vyrába kreatín. Špecifickú rolu má navyše aj spomenutý l-arginín. Ten môže ovplyvniť produkciu oxidu dusnatého, čo má za následok rozšírenie ciev a možný väčší prísun živín aj kyslíka k pracujúcim svalom. To dokáže v konečnom dôsledku prispieť aj k lepším výkonom.

Aby ste zo všetkých zložiek vyťažili maximum, sú kapsule obohatené taktiež o turbo booster komplex s obsahom piperínu. Jedná sa o extrakt z čierneho korenia, ktorý sa pridáva na zvýšenie vstrebateľnosti jednotlivých zložiek. Tým vzniká účinný doplnok vo forme praktických kapsúl, ktoré zaisťujú jednoduché užívanie.

Turbo Crea-Force XL a jeho výhody

• je zmes kreatín monohydrátu, 3 aminokyselín a turbo booster komplexu
  • v dostatočnom množstve pomáha zvýšiť výkon počas krátkych tréningových intervalov
  • môže ovplyvniť produkciu oxidu dusnatého, a tým aj výkon
  • Vďaka piperínu sa jednotlivé zložky lepšie vstrebávajú
  • je vo forme praktických kapsúl
  • ideálny pre všetkých športovcov, ktorí túžia po lepších výkonoch

Kreatín monohydrát, hovädzia želatínová kapsula (farbivo E162c), kreatín komplex (L-metionín, L-glycín, L-arginín), turbo booster komplex (kyselina alginová s fosforom, piperínom a kapsaicínom), pikolinát chrómu.

Zvoľte si svoju telesnú hmotnosť

<60 kg = 1 kapsulu denne.

61 až 90 kg = 2 kapsuly denne.

> 90 kg = 3 kapsuly denne.

V netréningové dni: 1-3 kapsuly (podľa telesnej hmotnosti) zapite malým množstvom tekutiny pred raňajkami alebo obedom.

Nutričné hodnoty1 dávka (2 kaps)
Energetická hodnota 29 kJ / 7 kcal
Bielkoviny 0,3 g
Sacharidy 1,2 g
Tuky 0,1 g
Kreatin-Monohydrat 1400 mg
Kreatin-komplex (L-methionin, L-glycin, L-arginin v pomere 1:1:1) 120 mg
Turbo-Booster-Komplex 32 mg

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Forma kapsulovaný
Hlavná kategória Viaczložkový kreatín
Vegetariánsky nie
HS kód 29369000: - Ostatné, vrátane prírodných koncentrátov