Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tričko Vertical Military Green - GymBeam

Tričko Vertical Military Green s krátkym rukávom v military zelenej si zamilujete kvôli materiálu, ktorým je 100% predpraná bavlna, ale aj kvôli jednoduchému dizajnu. Toto trendové tričko obsahuje vertikálny čierny nápis "GymBeam", ktorý mu dodáva šmrnc. Tričko je vhodné na cvičenie, ale aj na bežné nosenie. 

Dlhodobo nedostupný

Vertical Military Green: trendové tričko v military zelenej s jednoduchým nápisom

Tričko Vertical Military Green v military zelenej farbe si jednoducho zamilujete. Nie len kvôli materiálu - 100% predpraná bavlna, z ktorého je vyrobené, ale aj kvôli jednoduchému dizajnu a trendovej farbe. Toto tričko s krátkym rukávom obsahuje vertikálny čierny nápis "GymBeam", ktorý mu dodáva šmrnc. Vďaka materiálu a vlastnostiam je vhodné na cvičenie, ale aj na bežné nosenie. 


Pre koho je tričko Vertical určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na prvotriedne oblečenie vyrobené z kvalitných materiálov, ako je 100% predpraná bavlna, no dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl. 

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXLXXL
Šírka cez hrudník 45 cm 48 cm 53 cm 59 cm 64 cm
Dĺžka 71 cm 73 cm 74 cm 79 cm 80 cm

 

Ako sa starať o tričko?


Tričko perte naruby pri teplote 30º C, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť. 

Recenzie od zákazníkov

Tričko Vertical Military Green - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Vertical Military Green - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Tričko Vertical Military Green - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď