Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tričko Box Logo Black - GymBeam

Tričko Box Logo Black s krátkym rukávom v čiernej farbe s nápisom "GymBeam" sadne každému nadšencovi športu. Dokonale obkreslí vaše ťažko vypracované svaly. Ostatným o vás napovie, že sa radi nechávate uniesť tvrdým tréningom. Tričko vám skvele poslúži v posilňovni, ale aj na bežné nosenie.

Dlhodobo nedostupný

Tričko Box Logo Black: jednoduché tričko na cvičenie aj bežné nosenie, ktoré má niečo do seba

Tričko Box Logo Red v čiernej farbe s nápisom "GymBeam" s krátkym rukávom sadne každému športovcovi, kulturistovi a powelifterovi. Je dokonale vypasované na ramenách a rukách, takže ukáže ťažko vypracované svaly. Toto štýlové tričko o vás ostatným napovie, že sa radi nechávate uniesť tvrdým tréningom a idete až na dno svojich síl. Tričko vám skvele poslúži v posilňovni. Okrem toho, vyzerá tak dobre, že ho budete chcieť nosiť aj bežne.

 

Pre koho je tričko Box Logo Black určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na prvotriedne oblečenie vyrobené z kvalitných materiálov, dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl, avšak chcú svetu ukázať, že cvičia.

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXLXXL
Šírka cez hrudník 45 cm 50 cm 55 cm 60 cm 65 cm
Dĺžka 72 cm 74 cm 75 cm 76 cm 80 cm

 

Ako sa starať o tričko?


Tričko perte naruby pri teplote 30º C, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť.

Recenzie od zákazníkov

Tričko Box Logo Black - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Box Logo Black - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Tričko Box Logo Black - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď