Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tričko Box Logo Black - GymBeam

Tričko Box Logo Black s krátkym rukávom v čiernej farbe s nápisom "GymBeam" sadne každému nadšencovi športu. Dokonale obkreslí vaše ťažko vypracované svaly. Ostatným o vás napovie, že sa radi nechávate uniesť tvrdým tréningom. Tričko vám skvele poslúži v posilňovni, ale aj na bežné nosenie.

Dlhodobo nedostupný

Tričko Box Logo Black: jednoduché tričko na cvičenie aj bežné nosenie, ktoré má niečo do seba

Tričko Box Logo Red v čiernej farbe s nápisom "GymBeam" s krátkym rukávom sadne každému športovcovi, kulturistovi a powelifterovi. Je dokonale vypasované na ramenách a rukách, takže ukáže ťažko vypracované svaly. Toto štýlové tričko o vás ostatným napovie, že sa radi nechávate uniesť tvrdým tréningom a idete až na dno svojich síl. Tričko vám skvele poslúži v posilňovni. Okrem toho, vyzerá tak dobre, že ho budete chcieť nosiť aj bežne.

 

Pre koho je tričko Box Logo Black určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na prvotriedne oblečenie vyrobené z kvalitných materiálov, dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl, avšak chcú svetu ukázať, že cvičia.

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXLXXL
Šírka cez hrudník45 cm50 cm55 cm60 cm65 cm
Dĺžka72 cm74 cm75 cm76 cm80 cm

 

Ako sa starať o tričko?


Tričko perte naruby pri teplote 30º C, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť.

Recenzie od zákazníkov

Tričko Box Logo Black - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Box Logo Black - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Tričko Box Logo Black - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď