Tričko Strong - GymBeam

Výrobca: GymBeam Clothing
Hodnotenie:
100 %

Tričko Strong je dámske športové tričko čiernej farby určené pre všetky dámy, športovkyne a milovníčky fitnessu. Nápis na hrudníku "Strong is the new sexy" jasne definuje majiteľku trička, ktoré je vyrobené zo 100% predpranej bavlny. Tričko Strong je pohodlné a súčasne štýlové, vhodné na cvičenie, ale aj na bežné nosenie. 

Dlhodobo nedostupný
 

Strong is the new sexy: dámske tričko pre každú milovníčku fitnessu

Tričko Strong je ako stvorené pre dámy, ktoré sa našli vo fitnesse a chápu ho ako dlhodobú cestu, nie len chvíľkovú záležitosť. Nápis "Strong is the new sexy" jasne definuje majiteľku trička, ktorá nechce byť len štíhla, ale aj silná, pevná a zdravá. Dámske tričko Strong, vyrobené z kvalitného materiálu - 100% predpranej bavlny, má krátky rukáv, dvojito prešité rukávy a dolný lem. Toto štýlové tričko so životnou filozofiou na hrudníku je bez záhybu uprostred. Vďaka materiálu a vlastnostiam je vhodné na cvičenie, ale aj na bežné nosenie. 


Pre koho je tričko Strong určené?

Tričko je určené pre všetky ženy a športovkyne, ktoré si potrpia na kvalitné oblečenie, či už z hľadiska materiálu, šitia alebo prevedia, no dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl. 

 

Tabuľka veľkosti trička Strong

VeľkosťSM
Šírka 40 cm 42 cm
Dĺžka 60 cm 63 cm

 

Ako sa starať o tričko?


Tričko perte naruby pri teplote 30º C, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť. 

Recenzie od zákazníkov

Tričko Strong - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Strong - GymBeam
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 14,95 €
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť Nie
Veľkosť oblečenia N/A