Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tričko Strong Black White - GymBeam

Tričko Strong Black so štýlovým nápisom "STRONG", v preklade "silný", vystihuje jeho hrdého majiteľa.  Toto čierne tričko zo 100% predpranej bavlny nespôsobuje alergické reakcie, a preto sa nehodí len na bežné nosenie, ale aj do fitka.

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 9,95 €

Strong Black White je ideálne tričko na cvičenie určené tých, ktorí na sebe tvrdo pracujú, aby sa stali silnejšími

Tričko Strong Black v čiernej farbe so štýlovým nápisom je "must have" v šatníku tých, ktorí veria v tvrdú prácu. Obsahuje kontrastný nápis "STRONG", v preklade "silný", ktorý vystihuje jeho hrdého majiteľa. Tričko je vyrobené zo 100% predpranej bavlny, čo je veľmi kvalitný materiál, ktorý nespôsobuje alergické reakcie, a preto sa nehodí len na bežné nosenie, ale aj do fitka.

  tričko Strong Black White

 

Pre koho je tričko Strong určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na oblečenie vyrobené z kvalitného materiálu, akým je 100% predpraná bavlna, dbajú pritom na štýl, avšak chcú svetu ukázať, že veria na tvrdú prácu.

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXLXXL
Šírka cez hrudník 47 cm 50 cm 53 cm 56 cm 60 cm
Dĺžka 66 cm 69 cm 72 cm 74 cm 76 cm

 

Ako sa starať o tričko?


Tričko perte naruby pri teplote 30º C, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť.

Recenzie od zákazníkov

Tričko Strong Black White - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Strong Black White - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
EAN
115a-xl
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Tričko Strong Black White - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď