Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tričko Stay Hungry White - GymBeam

Tričko Stay Hungry White je biele tričko s krátkym rukávom a štýlovým dizajnom leva a nápisom, ktorý v preklade znamená "Ostaň hladný". To ho predurčuje pre majiteľa, ktorý sa nebojí výziev a beží v ústrety k svojim cieľom a snom. Na zadnej strane má v oblasti lopatiek nápis Unleash Beast.

Dlhodobo nedostupný

Stay Hungry White tričko pre ľudí, ktorí sa neboja výziev

Tričko Stay Hungry White je tričko s krátkym rukávom s heslom "Ostať hladný"  ho predurčuje pre cieľavedomého majiteľa, ktorý beží v ústrety k svojim cieľom a snom. Toto tričko bielej farby je vyrobené zo 100 % predpranej bavlny Jersey, čo je vysokokvalitný materiál vhodný nielen na bežné nosenie, ale aj do fitka. Táto štýlovka s levom na hrudi má rebrovaný výstrih, vystuženú pásku za krkom a ramenách, a dvojito prešité rukávy aj dolný lém. Nenájdete na ňom žiaden záhyb urpostred, jednoducho, perfektné tričko pre ľudí, ktorí sa neboja výziev

 

Pre koho je tričko Stay Hungry White určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov, ktorí si nepotrpia len na štýlové tričká skvelého strihu, ale aj na kvalitné materiály, ako je 100% predpraná bavlna Jersey.

 

Akú veľkosť trička Stay Hungry si vybrať?

VeľkosťSMLXL
Šírka cez hrudník 72 cm 75 cm 82 cm 87 cm
Dĺžka 70 cm 73 cm 76 cm 79 cm

 

Ako sa starať o tričko?


Tričko perte naruby pri teplote 30º C, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť. 

Recenzie od zákazníkov

Tričko Stay Hungry White - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Stay Hungry White - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Tričko Stay Hungry White - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď