Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tričko Someday Orange White - GymBeam

Tričko Someday Orange White v oranžovej melírovanej farbe je úplne ľahučké a vzdušné - ideálne na tréning. Vďačí za to kvalitnému materiálu, ktorým je 100% predpraná bavlna. Jeho trefný nápis "Someday Is Today", len podčiarkuje jeho účel. Neodkladajte tréning na inokedy, práve dnes je ten správny čas!

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 9,95 €

Melírované tričko Someday s motivačkou, s ktorou nebudete odkladať svoje tréningy na neskôr

Tričko Someday Orange White v oranžovej melírovanej farbe je úplne ľahučké a vzdušné - ideálne na tréning. Vďačí za to kvalitnému materiálu, ktorým je 100% predpraná bavlna. Tá sa vyznačuje jemnosťou, je príjemná na dotyk a nespôsobuje alergické reakcie pri potení, čo ocení každý milovník tvrdých tréningov. Jeho trefný nápis "Someday Is Today", len podčiarkuje jeho účel. Neodkladajte tréning na inokedy, práve dnes je ten správny čas!

  Tričko Someday Orange White GymBeam

 

Pre koho je tričko Someday určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na oblečenie vyrobené z kvalitných materiálov, ako je 100% predpraná bavlna, no dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl.

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXLXXL
Šírka cez hrudník 47 cm 50 cm 53 cm 58 cm 60 cm
Dĺžka 66 cm 69 cm 72 cm 74 cm 76 cm

 

Ako sa starať o tričko?

 

Tričko perte naruby pri teplote 30ºC, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť. 

Recenzie od zákazníkov

Tričko Someday Orange White - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Someday Orange White - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
EAN
m150a-s
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Tričko Someday Orange White - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď