Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tričko Simple Lady Black - GymBeam

Tričko Simple Lady Black je dámske tričko na cvičenie zo 100% česanej bavlny. Svoju hrdú majiteľku si získa kvalitným materiálom, pohodlným strihom a pekným výstrihom v tvare písmena V. Obsahuje nápis a je ako stvorené pre dámy, ktoré milujú cvičenie a v posilňovni sa cítia ako doma.

Dlhodobo nedostupný

Simple Lady Black: jednoduché dámske tričko pre ženy, ktoré milujú cvičenie a v posilňovni sú ako doma

Tričko Simple Lady Black je jednoduché tričko v čiernej farbe, no aj napriek tomu vám okamžite padne do oka. Či už kvôli materiálu, ktorým je 100% česaná bavlna, kvôli peknému výstrihu na véčko, alebo dizajnu a nápisu. Je ako stvorené pre dámy, ktoré sa vo fitnesse našli, milujú všetko s nim späté a do svojho tréningu dávajú všetko. Dámske tričko má krátky rukáv, ktorý je dvojito prešitý, ako aj dolný lem a ramená spevnené všitým prúžkom. Vďaka materiálu a vlastnostiam je vhodné na cvičenie, ale aj na bežné nosenie. 

 

Pre koho je tričko Simple Lady Black určené?

Tričko je určené pre všetky ženy a športovkyne, ktoré si potrpia na kvalitné oblečenie, či už z hľadiska materiálu, šitia alebo prevedia, no dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl. 

 

Tabuľka veľkostí trička Simple Lady Black

VeľkosťSML
Šírka 40 cm 43 cm 46 cm
Dĺžka 63 cm 64 cm 65 cm

 

Ako sa starať o tričko?


Tričko perte naruby pri teplote 30º C, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť. 

Recenzie od zákazníkov

Tričko Simple Lady Black - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Simple Lady Black - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Tričko Simple Lady Black - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď