Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tričko Run GymBeam Red - GymBeam

Run Gym Beam Red je červené tričko s krátkym rukávom so štýlobým nápisom "Gym Beam" na hrudi v štýle kolekcie RUN D.M.C. Je vyrobené zo 100% predpranej bavlny Jersey, vďaka čomu nemá len skvelý strih, ale je vhodné na cvičenie ale aj bežné nosenie. Tričko je určené pre všetkých, ktorí si potrpia na kvalitný materiál, strih, ktorý dobre sedí a štýlový dizajn.

Dlhodobo nedostupný

Run Gym Beam Red: tričko na cvičenie ale aj bežné nosenie

Tričko Run Gym Beam Red je "must have" vo vašom šatníku! Toto tričko červenej farby zo 100 % predpranej bavlny Jersey (s gramážou 185 g/m2) je vďaka svojim vlastostiam vhodné na cvičenie, avšak vyzerá až tak dobre, že ho budete chcieť používať aj na bežné nosenie. Táto štýlovka voľnejšieho strihu má rebrovaný výstrih, vystuženú pásku za krkom a ramenách. Navyše má toto tričko značky Gildan dvojito prešité rukávy, dolný lém, a žiaden záhyb urpostred, jednoducho, top tričko. Čierno-biely nápis Gym Beam je na prednej strane tohto trika v štýle Run–D.M.C.


Pre koho je tričko Run Gym Beam Red určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na prvotriedne oblečenie vyrobené z kvalitných materiálov, ako je 100% predpraná bavlna, no dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl. 

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXL
Šírka cez hrudník 72 cm 75 cm 82 cm 87 cm
Dĺžka 70 cm 73 cm 76 cm 79 cm

 

Ako sa starať o tričko?


Tričko perte naruby pri teplote 30º C, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť. 


Recenzie od zákazníkov

Tričko Run GymBeam Red - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Run GymBeam Red - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Tričko Run GymBeam Red - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď