Tričko Run Gym Beam Black - Gym Beam

Výrobca: GymBeam Clothing
Hodnotenie:
100 %

Run Gym Beam Black je čierne tričko s krátkym rukávom vyrobené zo 100% predpranej bavlny Jersey. Táto štýlovka má na hrudi nápis “Gym Beam” v štýle kolekcie RUN D.M.C a vytvára decentný a trendový vzhľad trička, ktoré je vďaka tomu vhodné aj na bežné nosenie.

Dlhodobo nedostupný
 

Run Gym Beam Black: tričko na cvičenie, ale aj bežné nosenie

Tričko Run Gym Beam Red je "must have" vo vašom šatníku! Toto tričko v čiernej farbe zo 100 % predpranej bavlny Jersey (s gramážou 185 g/m2) je vďaka svojim vlastostiam vhodné na cvičenie, avšak vyzerá až tak dobre, že ho budete chcieť používať aj na bežné nosenie. Táto štýlovka voľnejšieho strihu má rebrovaný výstrih, vystuženú pásku za krkom a ramenách. Navyše má toto tričko značky Gildan dvojito prešité rukávy, dolný lém, a žiaden záhyb urpostred, jednoducho, top tričko. Červeno-biely nápis Gym Beam je na prednej strane tohto trika v štýle Run D.M.C.

 

Pre koho je tričko Run Gym Beam Black určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na prvotriedne oblečenie vyrobené z kvalitných materiálov, ako je 100% predpraná bavlna, no dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl. 

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXL
Šírka cez hrudník 72 cm 75 cm 82 cm 87 cm
Dĺžka 70 cm 73 cm 76 cm 79 cm

 

Ako sa starať o tričko?


Tričko perte naruby pri teplote 30º C, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť. 

Recenzie od zákazníkov

Tričko Run Gym Beam Black - Gym Beam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Run Gym Beam Black - Gym Beam
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 12,95 €
Príchuť unflavored
Veľkosť oblečenia N/A