Tričko Run Arnold - GymBeam

Výrobca: GymBeam Clothing

Tričko Run Arnold je čierne tričko s krátkym rukávom zo 100% predpranej bavlny Jersey. Táto štýlovka má na hrudi nápis “Gym Beam” v štýle kolekcie RUN D.M.C, v ktorej sa ukrýva tvár legendy Arnolda Schwarzenneger-a, ktorá a vytvára decentný a trendový vzhľad trička. Tričko je vhodné na cvičenie aj na bežné nosenie.

Dlhodobo nedostupný
 

Run Arnold: tričko na cvičenie, ktoré budete chcieť nosiť aj bežne

Tričko Arnold je "must have" vo vašom šatníku! Toto tričko v čiernej farbe zo 100 % predpranej bavlny Jersey je vďaka svojim vlastostiam vhodné na cvičenie, avšak vyzerá až tak dobre, že ho budete chcieť používať aj na bežné nosenie. Táto štýlovka voľnejšieho strihu má rebrovaný výstrih, vystuženú pásku za krkom a ramenách. Navyše má toto tričko značky Gildan dvojito prešité rukávy, dolný lém, a žiaden záhyb urpostred, jednoducho, top tričko. Nápis Gym Beam je na prednej strane tohto trika v štýle Run D.M.C, za ktorým sa skrýva tvár legendy Arnolda Schwarzennegera.

 

Pre koho je tričko Run Arnold určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na prvotriedne oblečenie vyrobené z kvalitných materiálov, ako je 100% predpraná bavlna, no dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl. 

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXLXXL
Šírka cez hrudník 44 cm 49 cm 54 cm 59 cm 64 cm
Dĺžka 71 cm 72 cm 73 cm 79 cm 81 cm

 

Ako sa starať o tričko?


Tričko perte naruby pri teplote 30º C, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť. 

Recenzie od zákazníkov

Tričko Run Arnold - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Run Arnold - GymBeam
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 12,95 €
Príchuť unflavored
Veľkosť oblečenia N/A