Tričko Repeat Black White - GymBeam

0%
0% (0)

Tričko Repeat v čiernej farbe s výstižným nápisom "Squats & Deadlifts & Pullups & Repeat", ktorý pochopí len ten, kto sa rád necháva uniesť tvrdým tréningom. Je vyrobené zo 100% predpranej bavlny, vďaka čomu je vhodné nielen na bežné nosenie, ale aj na cvičenie. Zamilujte si aj vy toto tričko s krátkym rukávom a jednoduchým dizajnom.

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 5,50 €

Tričko Repeat s výstižným nápisom "Squats & Deadlifts & Pullups & Repeat" pre tých, ktorí vedia, čo to znamená tvrdý tréning

Tričko Repeat v čiernej farbe s výstižným nápisom "Squats & Deadlifts & Pullups & Repeat", ktorý pochopí len ten, kto sa rád necháva uniesť tvrdým tréningom. Je vyrobené zo 100% predpranej bavlny, vďaka čomu je vhodné nielen na bežné nosenie, ale aj na cvičenie. Zamilujte si aj vy toto tričko s krátkym rukávom a jednoduchým dizajnom.

 

Pre koho je tričko Repeat určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na prvotriedne oblečenie vyrobené z kvalitných materiálov, ako je 100% predpraná bavlna, no dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl. 

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXLXXL
Šírka cez hrudník 47 cm 50 cm 53 cm 56 cm 60 cm
Dĺžka 66 cm 69 cm 72 cm 74 cm 76 cm

 

Ako sa starať o tričko?


Tričko perte naruby pri teplote 30º C, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť. 

Detail produktu
Hlavná kategória Tričká
Sezónnosť sezónne
EAN 116a-s
Hlavná kategória Tričká

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Tričko Repeat Black White - GymBeam
Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Repeat Black White - GymBeam
Vaše hodnotenie
Veľkosť oblečenia Cena Špeciálna cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď