Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tričko Repeat Black White - GymBeam

Tričko Repeat v čiernej farbe s výstižným nápisom "Squats & Deadlifts & Pullups & Repeat", ktorý pochopí len ten, kto sa rád necháva uniesť tvrdým tréningom. Je vyrobené zo 100% predpranej bavlny, vďaka čomu je vhodné nielen na bežné nosenie, ale aj na cvičenie. Zamilujte si aj vy toto tričko s krátkym rukávom a jednoduchým dizajnom.

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 4,95 €

Tričko Repeat s výstižným nápisom "Squats & Deadlifts & Pullups & Repeat" pre tých, ktorí vedia, čo to znamená tvrdý tréning

Tričko Repeat v čiernej farbe s výstižným nápisom "Squats & Deadlifts & Pullups & Repeat", ktorý pochopí len ten, kto sa rád necháva uniesť tvrdým tréningom. Je vyrobené zo 100% predpranej bavlny, vďaka čomu je vhodné nielen na bežné nosenie, ale aj na cvičenie. Zamilujte si aj vy toto tričko s krátkym rukávom a jednoduchým dizajnom.

 

Pre koho je tričko Repeat určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na prvotriedne oblečenie vyrobené z kvalitných materiálov, ako je 100% predpraná bavlna, no dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl. 

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXLXXL
Šírka cez hrudník47 cm50 cm53 cm56 cm60 cm
Dĺžka66 cm69 cm72 cm74 cm76 cm

 

Ako sa starať o tričko?


Tričko perte naruby pri teplote 30º C, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť. 

Recenzie od zákazníkov

Tričko Repeat Black White - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Repeat Black White - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
EAN
116a-s
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Tričko Repeat Black White - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď