Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tričko New School Black - GymBeam

Tričko New School Black v čiernej farbe s menami slávnych fitness modelov a krátkym rukávom ukáže vaše ťažko vypracované svaly. Ak viete, komu patria mená, ako Tavi, Sergi, Lazar, Erko, Jaco, Simeon, tak je toto štýlové tričko pre vás ako stvorené. Je vyrobené zo 100% bavlny a poslúži vám na cvičenie, aj bežné nosenie.

Dlhodobo nedostupný

Tričko Golden Era s menami slávnych fitness modelov, ako Tavi, Sergi, Lazar, Erko, Jaco, Simeon

Tričko New School v čiernej farbe s menami slávnych fitness modelov a krátkym rukávom je určené všetkým športovcom, kulturistom a powerllifterom. Je dokonale vypasované na ramenách a rukách, takže ukáže ťažko vypracované svaly. Ak viete, komu patria mená, ako Tavi, Sergi, Lazar, Erko, Jaco, Simeon, tak je toto štýlové tričko pre vás ako stvorené. Tričko vám skvele poslúži v posilňovni, no vyzerá tak dobre, že ho budete chcieť nosiť aj bežne. Je vyrobené z kvalitného materiálu - 100% bavlny, a preto nespôsobuje alergické reakcie pri potení.

 

Pre koho je tričko New School Black určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na prvotriedne oblečenie vyrobené z kvalitných materiálov, dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl, avšak chcú svetu ukázať, že cvičia.

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXLXXL
Šírka cez hrudník 45 cm 50 cm 55 cm 60 cm 65 cm
Dĺžka 72 cm 74 cm 75 cm 76 cm 80 cm

 

Ako sa starať o tričko?

 

Tričko perte naruby pri teplote 30º C, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť.

Recenzie od zákazníkov

Tričko New School Black - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko New School Black - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Tričko New School Black - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď