Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tričko Muscle Up Black White - GymBeam

Tričko Muscle Up v čiernej farbe s krátkym rukávom sadne každému športovcovi, kulturistovi a powelifterovi. Tričko je vypasované, takže skvele ukáže vaše ťažko vypracované svaly. Štýlový nápis v kombinácii so strihom a materiálom nerobí z neho len tričko na cvičenie, ale aj na bežné nosenie.

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 4,95 €

Tričko Muscle Up: jednoduché tričko na cvičenie s výstižným dizajnom

Tričko Muscle Up v čiernej farbe s krátkym rukávom sadne každému športovcovi, kulturistovi a powelifterovi. Je dokonale vypasované na ramenách a rukách, takže ukáže vaše ťažko vypracované svaly. Toto štýlové tričko o vás ostatným napovie, že sa radi nechávate uniesť tvrdým tréningom a idete až na dno svojich síl. Tričko vám skvele poslúži v posilňovni, ale vyzerá tak dobre, že ho budete chcieť nosiť aj bežne.

  Tričko Muscle Up Black White - GymBeam

 

Pre koho je tričko Muscle Up určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na kvalitné a štýlové oblečenie, avšak chcú svetu ukázať, že na sebe tvrdo pracujú.

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXLXXL
Šírka cez hrudník 45 cm 50 cm 55 cm 60 cm 65 cm
Dĺžka 72 cm 74 cm 75 cm 76 cm 80 cm

 

Ako sa starať o tričko?

 

Tričko perte naruby pri teplote 30º C, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť.

Recenzie od zákazníkov

Tričko Muscle Up Black White - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Muscle Up Black White - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
EAN
9000001137126
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Tričko Muscle Up Black White - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď