Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tričko Legendary Black White - GymBeam

Tričko Legendary v čiernej farbe s kontrastným nápisom "Become Legendary", v preklade "Staň sa legendou", ktorý vystihuje aj jeho hrdého majiteľa. Je vyrobené zo 100% predpranej bavlny, nespôsobuje alergické reakcie, a preto sa nehodí len na bežné nosenie, ale aj do fitka.

Dlhodobo nedostupný

Legendary - tričko s krátkym rukávom pre tých, ktorí na sebe neprestajne pracujú, aby sa stali lepšími

Tričko Legendary v čiernej farbe s bielym nápisom "Become Legendary", v preklade "Staň sa legendou". Tričko je vyrobené zo 100% husto tkanej predpranej bavlny, čo je veľmi kvalitný a hrubší materiál. Táto štýlovka skvelého strihu nespôsobuje alergické reakcie pri potení, a preto sa nehodí len na bežné nosenie, ale aj do fitka

  tričko legendary gymbeam

 

Pre koho je tričko Legendary určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na oblečenie vyrobené z kvalitného materiálu, akým je 100% predpraná bavlna, dbajú pritom aj na štýl, avšak chcú svetu ukázať, že tvrdo makajú, aby sa stali lepšími.

 

Tričko Legendary Black White GymBeam

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXLXXL
Šírka cez hrudník  44 cm 47 cm 52 cm 58 cm 63 cm
Dĺžka  69 cm 73 cm 76 cm 79 cm 83 cm

 

Ako sa starať o tričko?


Tričko perte naruby pri teplote 30º C, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť.

Recenzie od zákazníkov

Tričko Legendary Black White - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Legendary Black White - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Tričko Legendary Black White - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď