Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tričko Hard Work White Orange - GymBeam

Tričko Hard Work s trendovým oranžovým nápisom "Hard Work beats talent" je "must have" v šatníku tých, ktorí veria v tvrdú prácu. Toto tričko v bielej farbe je vyrobené zo 100% predpranej bavlny, a preto sa nehodí len na bežné nosenie, ale aj do fitka.

Dlhodobo nedostupný

Hard Work - biele jednoduché tričko, ktoré všetkým naznačí, že veríte v tvrdú prácu

Tričko Hard Work v bielej farbe so štýlovým oranžovým nápisom je "must have" v šatníku tých, ktorí veria v tvrdú prácu. Obsahuje nápis "Hard Work beats talent", v preklade "tvrdá práca zvíťazí nad talentom". Toto tričko je vyrobené zo 100% predpranej bavlny, čo je veľmi kvalitný materiál, a preto sa nehodí len na bežné nosenie, ale aj do fitka. Vďaka tomu nespôsobuje alergické reakcie pri potení. Tričko je voľnejšieho strihu.

 

Pre koho je tričko Hard Work určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na prvotriedne oblečenie vyrobené z kvalitných materiálov, ako je 100% predpraná bavlna, dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl, avšak chcú svetu ukázať, že veria na tvrdú prácu. 

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXLXXL
Šírka cez hrudník 47 cm 50 cm 53 cm 56 cm 60 cm
Dĺžka 66 cm 69 cm 72 cm 74 cm 76 cm

 

Ako sa starať o tričko?


Tričko perte naruby pri teplote 30º C, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť.

Recenzie od zákazníkov

Tričko Hard Work White Orange - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Hard Work White Orange - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Tričko Hard Work White Orange - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď