Tričko Hard Work Navy White - GymBeam

Výrobca: GymBeam Clothing
Hodnotenie:
100 %

Tričko Hard Work s trendovým nápisom je "must have" v šatníku tých, ktorí veria v tvrdú prácu. Toto tričko v tmavomodrej farbe obsahuje biely nápis "Hard Work beats talent". Je vyrobené zo 100% predpranej bavlny, a preto sa nehodí len na bežné nosenie, ale aj do fitka.

Nie je na sklade
 

Hard Work Navy s trendy nápisom - tričko pre tých, ktorí veria v tvrdú prácu

Tmavomodré tričko Hard Work so štýlovým nápisom je "must have" v šatníku tých, ktorí veria v tvrdú prácu. Obsahuje biely nápis "Hard Work beats talent", v preklade "tvrdá práca zvíťazí nad talentom". Toto tričko v tmavomodrej farbe je vyrobené zo 100% predpranej bavlny, čo je veľmi kvalitný materiál, a preto sa nehodí len na bežné nosenie, ale aj do fitka. Vďaka tomu nespôsobuje alergické reakcie pri potení. Tričko je voľnejšieho strihu.

 tričko hard work molnar

 

Pre koho je tričko Hard Work určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na prvotriedne oblečenie vyrobené z kvalitných materiálov, ako je 100% predpraná bavlna, dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl, avšak chcú svetu ukázať, že veria na tvrdú prácu. 

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXLXXL
Šírka cez hrudník 47 cm 50 cm 53 cm 56 cm 60 cm
Dĺžka 66 cm 69 cm 72 cm 74 cm 76 cm

 

Ako sa starať o tričko?


Tričko perte naruby pri teplote 30º C, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť.

Recenzie od zákazníkov

Tričko Hard Work Navy White - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Hard Work Navy White - GymBeam
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena N/A
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting 1
Príchuť N/A
Veľkosť oblečenia N/A