Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tričko Gymtime Navy White - GymBeam

Jednoduché tričko Gymtime v tmavo modrej farbe s veľavravným hashtagom #gymtime dá všetkým jasne najavo, že milujete tvrdé tréningy. Je dokonale vypasované, takže ukáže ťažko vypracované svaly. Toto štýlové tričko s krátkym rukávom vám skvele poslúži v posilňovni, no vyzerá tak dobre, že ho budete chcieť nosiť aj bežne.

Dlhodobo nedostupný

Jednoduché tričko Gymtime s veľavravným hashtagom dá každému jasne najavo, že milujete tvrdé tréningy

Jednoduché tričko Gymtime v tmavo modrej farbe s veľavravným hashtagom #gymtime sadne každému športovcovi, kulturistovi a powelifterovi. Je dokonale vypasované na ramenách a rukách, takže ukáže ťažko vypracované svaly. Toto štýlové tričko s krátkym rukávom o vás ostatným napovie, že milujete tvrdé tréningy a všetko, čo k tomu patrí. Tričko vám skvele poslúži v posilňovni, je vyrobené zo skvelého materiálu, ktorý nespôsobuje pri potení alergické reakcie. Okrem toho, vyzerá tak dobre, že ho budete chcieť nosiť aj bežne.

 

Pre koho je tričko Gymtime určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na prvotriedne oblečenie vyrobené z kvalitných materiálov, dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl, avšak chcú svetu ukázať, že cvičia.

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXLXXL
Šírka cez hrudník 45 cm 50 cm 55 cm 60 cm 65 cm
Dĺžka 72 cm 74 cm 75 cm 76 cm 80 cm

 

Ako sa starať o tričko?

 

Tričko perte naruby pri teplote 30º C, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť.

Recenzie od zákazníkov

Tričko Gymtime Navy White - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Gymtime Navy White - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Tričko Gymtime Navy White - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď