Tričko Greatness Black Neon Green - GymBeam

0%
0% (0)

Tričko Greatness pre tých, ktorí pracujú na sebe, aby sa stali lepšími. To vystihuje aj jeho nápis "Strive for Greatness". Toto štýlové tričko v čiernej farbe je vyrobené zo 100% predpranej bavlny. Hodí na cvičenie, ale len málokto odolá jeho bežnému noseniu.

Dlhodobo nedostupný

Greatness - tričko na cvičenie s neónovým nápisom pre tých, ktorí chcú byť lepšími

Tričko Greatness je "must have" v šatníku tých, ktorí veria v tvrdú prácu a pracujú na sebe, aby sa stali lepšími. Toto štýlové tričko v čiernej farbe obsahuje na hrudi nápis "Strive for Greatness", v preklade "usilovať sa o dokonalosť, silu, mocnosť, veľkoleposť". Tričko je vyrobené zo 100% predpranej bavlny Jersey (s gramážou 185 g/m2), čo je veľmi kvalitný materiál, a vďaka svojim vlastnostiam sa hodí na cvičenie, no len málokto odolá jeho bežnému noseniu. Táto štýlovka skvelého strihu s dvojito prešitými rukávmi a doplným lemom nespôsobuje alergické reakcie pri potení. Jednoducho top tričko, ktoré ešte viac vynikne na vypracovanom tele.

 Tričko Greatness Black Neon Green - GymBeam

 

Pre koho je tričko Greatness určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na prvotriedne oblečenie vyrobené z kvalitných materiálov, ako je 100% predpraná bavlna, dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl, avšak chcú svetu ukázať, že tvrdo drú a makajú, aby sa stali lepšími.

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXLXXL
Šírka cez hrudník  44 cm 47 cm 52 cm 58 cm 63 cm
Dĺžka  69 cm 73 cm 76 cm 79 cm 83 cm

 

Ako sa starať o tričko?


Tričko perte naruby pri teplote 30º C, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť.

Detail produktu
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Právna kategória výrobku oblečenie
Sezónnosť sezónne
Hlavná kategória Tričká
Ostatné kategórie Fitness oblečenie
Športové oblečenie muži
Recenzie od zákazníkov Tričko Greatness Black Neon Green - GymBeam
Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Greatness Black Neon Green - GymBeam
Vaše hodnotenie
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď