Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tričko Greatness Black Neon Green - GymBeam

Tričko Greatness pre tých, ktorí pracujú na sebe, aby sa stali lepšími. To vystihuje aj jeho nápis "Strive for Greatness". Toto štýlové tričko v čiernej farbe je vyrobené zo 100% predpranej bavlny. Hodí na cvičenie, ale len málokto odolá jeho bežnému noseniu.

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 9,95 €

Greatness - tričko na cvičenie s neónovým nápisom pre tých, ktorí chcú byť lepšími

Tričko Greatness je "must have" v šatníku tých, ktorí veria v tvrdú prácu a pracujú na sebe, aby sa stali lepšími. Toto štýlové tričko v čiernej farbe obsahuje na hrudi nápis "Strive for Greatness", v preklade "usilovať sa o dokonalosť, silu, mocnosť, veľkoleposť". Tričko je vyrobené zo 100% predpranej bavlny Jersey (s gramážou 185 g/m2), čo je veľmi kvalitný materiál, a vďaka svojim vlastnostiam sa hodí na cvičenie, no len málokto odolá jeho bežnému noseniu. Táto štýlovka skvelého strihu s dvojito prešitými rukávmi a doplným lemom nespôsobuje alergické reakcie pri potení. Jednoducho top tričko, ktoré ešte viac vynikne na vypracovanom tele.

  Tričko Greatness Black Neon Green - GymBeam

 

Pre koho je tričko Greatness určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na prvotriedne oblečenie vyrobené z kvalitných materiálov, ako je 100% predpraná bavlna, dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl, avšak chcú svetu ukázať, že tvrdo drú a makajú, aby sa stali lepšími.

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXLXXL
Šírka cez hrudník 44 cm47 cm52 cm58 cm63 cm
Dĺžka 69 cm73 cm76 cm79 cm83 cm

 

Ako sa starať o tričko?


Tričko perte naruby pri teplote 30º C, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť.

Recenzie od zákazníkov

Tričko Greatness Black Neon Green - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Greatness Black Neon Green - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
EAN
9000000148222
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Tričko Greatness Black Neon Green - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď