Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tričko Flexin Beyond Limits White Camo - GymBeam

Tričko Flexin Beyond Limits v bielej farbe s krátkym rukávom sadne každému športovcovi, ktorý vie, čo to znamená posúvať svoje limity. Je vyrobené z elastického materiálu, vďaka čomu ukáže vaše ťažko vypracované svaly. Toto štýlové tričko vám skvele poslúži v posilňovni, aj na bežné nosenie.

Dlhodobo nedostupný

Tričko Flexin Beyond Limits: jednoduché tričko na cvičenie, ktoré dokonale obkreslí vaše tvrdo vypracované svaly

Tričko Flexin Beyond Limits v bielej farbe s krátkym rukávom sadne každému športovcovi, kulturistovi a powelifterovi, ktorý vie, čo to znamená posúvať svoje limity. Je vyrobené z elastického materiálu, vďaka čomu je veľmi vypasované na ramenách a rukách, takže ukáže ťažko vypracované svaly. Toto štýlové tričko o vás ostatným napovie, že sa radi nechávate uniesť tvrdým tréningom a idete až na dno svojich síl. Tričko vám skvele poslúži v posilňovni, aj na bežné nosenie.

 

Pre koho je tričko Flexin Beyond Limits určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na štýlové a vkusné oblečenie, v ktorom vyniknú ich svaly.

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťML
Šírka cez hrudník 52 cm 55 cm
Dĺžka 69 cm 72 cm

 

Ako sa starať o tričko?

 

Tričko perte naruby pri teplote 30º C, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť.

Recenzie od zákazníkov

Tričko Flexin Beyond Limits White Camo - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Flexin Beyond Limits White Camo - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Tričko Flexin Beyond Limits White Camo - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď