Tričko Fitted Sleeve Black - GymBeam

Výrobca: GymBeam Clothing
Hodnotenie:
73 %

Tričko Fitted Sleeve v štýle Baseball T-shirt je jednoduché sivo-čierne tričko s trojštvrťovým rukávom a minimalistickým nápisom "GymBeam". Má mierne napasovaný strih, ktorý pekne ukáže vaše tvrdo vypracované svaly. Tričko vám skvele poslúži v posilňovni aj na bežné nosenie.

Nie je na sklade
 

Tričko Fitted Sleeve v štýle Baseball T-shirt je jednoduchá klasika na každý deň

Tričko Fitted Sleeve v štýle Baseball T-shirt je jednoduché sivo-čierne tričko s trojštvrťovým rukávom a minimalistickým nápisom "GymBeam". Je vyrobené z kvalitného materiálu - 95% bavlna a 5% elastán, vďaka čomu má mierne napasovaný strih, ktorý pekne ukáže vaše tvrdo vypracované svaly. Sadne každému športovcovi, kulturistovi a powelifterovi, ktorý sa rád necháva uniesť tvrdým tréningom a ide až na dno svojich síl. Tričko vám skvele poslúži v posilňovni. Okrem toho, vyzerá tak dobre, že ho budete nosiť bežne.

 

Tričko Fitted Sleeve GymBeam

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťMLXLXXL
Šírka cez hrudník 50 cm 56 cm 60 cm 63 cm
Dĺžka 70 cm 73 cm 76 cm 79 cm

 

Ako sa starať o tričko?

O tričko sa nemusíte špeciálne starať. Stačí ho po príchode z fitka alebo mesta vyprať naruby pri teplote 30°C. Do sušičky ho vložte len vtedy, ak je vám príliš voľné a chcete, aby sa trošku zrazilo. Ak sa po vysušení trochu pokrčí, vyžehlite ho pri miernej teplote, ale určite neprechádzajte žehličkou po krásnej potlači.

Recenzie od zákazníkov

Tričko Fitted Sleeve Black - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Fitted Sleeve Black - GymBeam
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Príchuť Nie