Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tričko Strenght Black White - GymBeam

Tričko Strenght v čiernej farbe pre tých, ktorí pracujú na sebe, aby sa stali lepšími. To vystihuje aj nápis "You can´t fake strenght", v preklade "Nemôžeš predstierať silu". Je vyrobené zo 100% predpranej bavlny, a preto sa hodí na cvičenie, ale len málokto odolá jeho bežnému noseniu. Táto štýlovka skvelého strihu je top tričko, v ktorom vynikne vaše vypracované telo.

Dlhodobo nedostupný

Tričko Strength s výstižným nápisom "You can´t fake strength", ideálne na tvrdé tréningy

Tričko Strenght v čiernej farbe pre tých, ktorí veria v tvrdú prácu a pracujú na sebe, aby sa stali lepšími. Toto štýlové tričko v čiernej farbe obsahuje na hrudi nápis "You can´t fake strenght", v preklade "Nemôžeš predstierať silu". Tričko je vyrobené zo 100% predpranej bavlny Jersey (s gramážou 185 g/m2), čo je veľmi kvalitný materiál, a vďaka svojim vlastnostiam sa hodí na cvičenie, no len málokto odolá jeho bežnému noseniu. Táto štýlovka skvelého strihu s dvojito prešitými rukávmi a doplným lemom nespôsobuje alergické reakcie pri potení. Tričko je voľnejšieho strihu.

 

Pre koho je tričko Strenght určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na prvotriedne oblečenie vyrobené z kvalitných materiálov, ako je 100% predpraná bavlna, dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl, avšak chcú svetu ukázať, že tvrdo drú a makajú, aby sa stali lepšími.

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXLXXL
Šírka cez hrudník  44 cm 47 cm 52 cm 58 cm 63 cm
Dĺžka  69 cm 73 cm 76 cm 79 cm 83 cm

 

Ako sa starať o tričko?


Tričko perte naruby pri teplote 30º C, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť.

Recenzie od zákazníkov

Tričko Strenght Black White - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Strenght Black White - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Tričko Strenght Black White - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď