Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tričko Caffeine Black White - GymBeam

Tričko Caffeine v čiernej farbe s nápisom "Caffeine & Creatine" pre športovcov, ktorí sú vždy pripravení na ten najtvrdší tréning. Tričko je pekne vypasované na ramenách a rukách, takže ukáže ťažko vypracované svaly.  Je vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý nespôsobuje alergické reakcie pri potení, a preto vám skvele poslúži na cvičenie.

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 4,95 €

Tričko Caffeine: štýlové tričko s nápisom "Caffeine & Creatine" pre tých, ktorí sú vždy pripravení aj na ten najtvrdší tréning

Tričko Caffeine v čiernej farbe s nápisom "Caffeine & Creatine" pre športovcov, kulturistov a powerlifterov, ktorí sú vždy pripravení na ten najtvrdší tréning. Tričko je dokonale vypasované na ramenách a rukách, takže ukáže ťažko vypracované svaly.  Je vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý nespôsobuje alergické reakcie pri potení, a preto vám skvele poslúži na cvičenie, ale vyzerá tak dobre, že ho budete chcieť nosiť aj bežne.

  tričko na cvičenie Caffeine & Creatine gymbeam

 

Pre koho je tričko Caffeine určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na kvalitné oblečenie, dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl, avšak chcú svetu ukázať, že cvičia.

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXLXXL
Šírka cez hrudník45 cm50 cm55 cm60 cm65 cm
Dĺžka72 cm74 cm75 cm76 cm80 cm

 

Ako sa starať o tričko?


Tričko perte naruby pri teplote 30ºC, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť.

Recenzie od zákazníkov

Tričko Caffeine Black White - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Caffeine Black White - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
EAN
m126a-s
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Tričko Caffeine Black White - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď