Tričko Caffeine Black White - GymBeam

0%
0% (0)

Tričko Caffeine v čiernej farbe s nápisom "Caffeine & Creatine" pre športovcov, ktorí sú vždy pripravení na ten najtvrdší tréning. Tričko je pekne vypasované na ramenách a rukách, takže ukáže ťažko vypracované svaly.  Je vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý nespôsobuje alergické reakcie pri potení, a preto vám skvele poslúži na cvičenie.

Dlhodobo nedostupný

Tričko Caffeine: štýlové tričko s nápisom "Caffeine & Creatine" pre tých, ktorí sú vždy pripravení aj na ten najtvrdší tréning

Tričko Caffeine v čiernej farbe s nápisom "Caffeine & Creatine" pre športovcov, kulturistov a powerlifterov, ktorí sú vždy pripravení na ten najtvrdší tréning. Tričko je dokonale vypasované na ramenách a rukách, takže ukáže ťažko vypracované svaly.  Je vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý nespôsobuje alergické reakcie pri potení, a preto vám skvele poslúži na cvičenie, ale vyzerá tak dobre, že ho budete chcieť nosiť aj bežne.

 tričko na cvičenie Caffeine & Creatine gymbeam

 

Pre koho je tričko Caffeine určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na kvalitné oblečenie, dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl, avšak chcú svetu ukázať, že cvičia.

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXLXXL
Šírka cez hrudník 45 cm 50 cm 55 cm 60 cm 65 cm
Dĺžka 72 cm 74 cm 75 cm 76 cm 80 cm

 

Ako sa starať o tričko?


Tričko perte naruby pri teplote 30ºC, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť.

Detail produktu
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Právna kategória výrobku oblečenie
Sezónnosť sezónne
Hlavná kategória Tričká
Ostatné kategórie Fitness oblečenie
Športové oblečenie muži
Oblečenie muži - výpredaj
Recenzie od zákazníkov Tričko Caffeine Black White - GymBeam
Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Caffeine Black White - GymBeam
Vaše hodnotenie
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď