Tričko Caffeine Black White - GymBeam

Tričko Caffeine v čiernej farbe s nápisom "Caffeine & Creatine" pre športovcov, ktorí sú vždy pripravení na ten najtvrdší tréning. Tričko je pekne vypasované na ramenách a rukách, takže ukáže ťažko vypracované svaly.  Je vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý nespôsobuje alergické reakcie pri potení, a preto vám skvele poslúži na cvičenie.

14,95 €

9,95

Nie je na sklade

 

Tričko Caffeine: štýlové tričko s nápisom "Caffeine & Creatine" pre tých, ktorí sú vždy pripravení aj na ten najtvrdší tréning

Tričko Caffeine v čiernej farbe s nápisom "Caffeine & Creatine" pre športovcov, kulturistov a powerlifterov, ktorí sú vždy pripravení na ten najtvrdší tréning. Tričko je dokonale vypasované na ramenách a rukách, takže ukáže ťažko vypracované svaly.  Je vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý nespôsobuje alergické reakcie pri potení, a preto vám skvele poslúži na cvičenie, ale vyzerá tak dobre, že ho budete chcieť nosiť aj bežne.

 tričko na cvičenie Caffeine & Creatine gymbeam

 

Pre koho je tričko Caffeine určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na kvalitné oblečenie, dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl, avšak chcú svetu ukázať, že cvičia.

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXLXXL
Šírka cez hrudník45 cm50 cm55 cm60 cm65 cm
Dĺžka72 cm74 cm75 cm76 cm80 cm

 

Ako sa starať o tričko?


Tričko perte naruby pri teplote 30ºC, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť.

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Tričko Caffeine Black White - GymBeam

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Tričko Caffeine Black White - GymBeam

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code