Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tričko Caffeine Black White - GymBeam

Tričko Caffeine v čiernej farbe s nápisom "Caffeine & Creatine" pre športovcov, ktorí sú vždy pripravení na ten najtvrdší tréning. Tričko je pekne vypasované na ramenách a rukách, takže ukáže ťažko vypracované svaly.  Je vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý nespôsobuje alergické reakcie pri potení, a preto vám skvele poslúži na cvičenie.

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 4,95 €

Tričko Caffeine: štýlové tričko s nápisom "Caffeine & Creatine" pre tých, ktorí sú vždy pripravení aj na ten najtvrdší tréning

Tričko Caffeine v čiernej farbe s nápisom "Caffeine & Creatine" pre športovcov, kulturistov a powerlifterov, ktorí sú vždy pripravení na ten najtvrdší tréning. Tričko je dokonale vypasované na ramenách a rukách, takže ukáže ťažko vypracované svaly.  Je vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý nespôsobuje alergické reakcie pri potení, a preto vám skvele poslúži na cvičenie, ale vyzerá tak dobre, že ho budete chcieť nosiť aj bežne.

  tričko na cvičenie Caffeine & Creatine gymbeam

 

Pre koho je tričko Caffeine určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na kvalitné oblečenie, dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl, avšak chcú svetu ukázať, že cvičia.

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXLXXL
Šírka cez hrudník 45 cm 50 cm 55 cm 60 cm 65 cm
Dĺžka 72 cm 74 cm 75 cm 76 cm 80 cm

 

Ako sa starať o tričko?


Tričko perte naruby pri teplote 30ºC, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť.

Recenzie od zákazníkov

Tričko Caffeine Black White - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Caffeine Black White - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
EAN
m126a-s
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Tričko Caffeine Black White - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď