Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tričko Box Logo Camo Gold - GymBeam

Tričko Box Logo Camo je štýlové maskáčové tričko s krátkym rukávom. Okrem skvelého materiálu, ktorý dokonale obkreslí vaše tvrdo vypracované svaly, obsahuje aj nápis "GymBeam" v zlatom boxe. Toto trendy tričko o vás napovie, že sa radi nechávate uniesť tvrdým tréningom a idete až na dno svojich síl. Tričko vám skvele poslúži na cvičenie aj bežné nosenie.

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 9,95 €

Tričko Box Logo Camo: štýlové pánske tričko na cvičenie aj bežné nosenie so zlatým boxom, ktoré má šmrnc

Tričko Box Logo Camo je štýlové maskáčové tričko s krátkym rukávom, ktorému s najvyššou pravdepodobnosťou neodoláte. Nie je sa ani čomu čudovať. Okrem skvelého materiálu, ktorý sadne každému vďaka tomu, že je dokonale vypasované na rukách a ukáže tvrdo vypracované svaly, obsahuje aj nápis "GymBeam" v zlatom boxe. Toto trendy tričko o vás napovie, že sa radi nechávate uniesť tvrdým tréningom a idete až na dno svojich síl. Tričko vám skvele poslúži v posilňovni, no vyzerá tak dobre, že ho budete chcieť nosiť aj bežne.

  tričko box logo camo

 

Pre koho je tričko Box Logo Camo určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na prvotriedne oblečenie vyrobené z kvalitných materiálov, dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl, avšak chcú svetu ukázať, že cvičia.

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXLXXL
Šírka cez hrudník45 cm50 cm55 cm60 cm65 cm
Dĺžka72 cm74 cm75 cm76 cm80 cm

 

Ako sa starať o tričko?


Tričko perte naruby pri teplote 30º C, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť.

Recenzie od zákazníkov

Tričko Box Logo Camo Gold - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Box Logo Camo Gold - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
EAN
74c-l
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Tričko Box Logo Camo Gold - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď