Tričko Box Logo Camo Gold - GymBeam

0%
0% (0)

Tričko Box Logo Camo je štýlové maskáčové tričko s krátkym rukávom. Okrem skvelého materiálu, ktorý dokonale obkreslí vaše tvrdo vypracované svaly, obsahuje aj nápis "GymBeam" v zlatom boxe. Toto trendy tričko o vás napovie, že sa radi nechávate uniesť tvrdým tréningom a idete až na dno svojich síl. Tričko vám skvele poslúži na cvičenie aj bežné nosenie.

Dlhodobo nedostupný

Tričko Box Logo Camo: štýlové pánske tričko na cvičenie aj bežné nosenie so zlatým boxom, ktoré má šmrnc

Tričko Box Logo Camo je štýlové maskáčové tričko s krátkym rukávom, ktorému s najvyššou pravdepodobnosťou neodoláte. Nie je sa ani čomu čudovať. Okrem skvelého materiálu, ktorý sadne každému vďaka tomu, že je dokonale vypasované na rukách a ukáže tvrdo vypracované svaly, obsahuje aj nápis "GymBeam" v zlatom boxe. Toto trendy tričko o vás napovie, že sa radi nechávate uniesť tvrdým tréningom a idete až na dno svojich síl. Tričko vám skvele poslúži v posilňovni, no vyzerá tak dobre, že ho budete chcieť nosiť aj bežne.

 tričko box logo camo

 

Pre koho je tričko Box Logo Camo určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na prvotriedne oblečenie vyrobené z kvalitných materiálov, dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl, avšak chcú svetu ukázať, že cvičia.

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXLXXL
Šírka cez hrudník 45 cm 50 cm 55 cm 60 cm 65 cm
Dĺžka 72 cm 74 cm 75 cm 76 cm 80 cm

 

Ako sa starať o tričko?


Tričko perte naruby pri teplote 30º C, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť.

Detail produktu
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Právna kategória výrobku oblečenie
Sezónnosť sezónne
Hlavná kategória Tričká
Ostatné kategórie Fitness oblečenie
Športové oblečenie muži
Recenzie od zákazníkov Tričko Box Logo Camo Gold - GymBeam
Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Box Logo Camo Gold - GymBeam
Vaše hodnotenie
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď