Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tričko Beyond Limits Camo Grey - GymBeam

Maskáčové tričko Beyond Limits s krátkym rukávom sadne každému športovcovi, kulturistovi a powelifterovi, ktorý vie, čo to znamená posúvať svoje hranice. Tričko je vypasované, takže skvele ukáže ťažko vypracované svaly. Štýlový nápis v kombinácii so strihom a materiálom nerobí z neho len tričko na cvičenie, ale aj na bežné nosenie.

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 9,95 €

Tričko Beyond Limits: Camo tričko na cvičenie pre tých, ktorí vedia, čo to znamená posúvať svoje limity

Maskáčové tričko Beyond Limits s krátkym rukávom a Camo dizajnom sadne každému športovcovi, kulturistovi a powelifterovi, ktorý vie, čo to znamená posúvať svoje limity. Je dokonale vypasované na ramenách a rukách, takže ukáže ťažko vypracované svaly. Toto štýlové tričko o vás ostatným napovie, že sa radi nechávate uniesť tvrdým tréningom a idete až na dno svojich síl. Tričko vám skvele poslúži v posilňovni. Okrem toho, vyzerá tak dobre, že ho budete chcieť nosiť aj bežne.

 

Tričko Beyond Limits Camo Grey - GymBeam


Pre koho je tričko Beyond Limits určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na prvotriedne oblečenie vyrobené z kvalitných materiálov, dbajú pritom aj na štýl, avšak chcú svetu ukázať, že sú ochotní ísť až na dno svojich síl.

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXLXXL
Šírka cez hrudník 47 cm 51 cm 55 cm 60 cm 65 cm
Dĺžka 69 cm 71 cm 74 cm 77 cm 80 cm

 

Ako sa starať o tričko?

Tričko perte naruby pri teplote 30º C, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť.

Recenzie od zákazníkov

Tričko Beyond Limits Camo Grey - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Beyond Limits Camo Grey - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
EAN
m103r-l
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Tričko Beyond Limits Camo Grey - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď