Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tričko Beast Mode black - GymBeam

Tričko Beast Mode s krátkym rukávom dokonale obkreslí vaše bicepsy a vypracovaný hrudník. Je určené pre všetkých kulturistov, powerlifterov, fitnessákov, športovcov a nadšencov športu. Štýlový nápis v kombinácii so strihom a materiálom nerobí z neho len tričko na cvičenie, ale aj na bežné nosenie.

Dlhodobo nedostupný

Ukážte ťažko vypracované svaly v tričku Beast Mode 

Tričko Beast Mode je vôbec prvým tričkom z našej plánovanej veľkolepej kolekcie Gym Beam Clothing. Tričko v čiernej farbe s nápisom Beast Mode je vyrobené z vysokokvalitnej 100% predpranej bavlny Jersey. Toto tričko s krátkym rukávom sadne každému športovcovi, kulturistovi a powelifterovi a je dokonale vypasované na ramenách a rukách, takže pekne ukáže ťažko vypracované svaly. Má rebrovaný 7/8 výstrih, vystuženú pásku za krkom a ramenách.

 

Toto štýlové tričko o vás ostatným napovie, že sa radi nechávate uniesť tvrdým tréningom a idete až na dno svojich síl. Vzhľadom k tomu, že je vyrobené zo 100% bavlny, ktorá je najlepším materiálom oblečenia na cvičenie, skvele vám poslúži v posilňovni. Okrem toho, vyzerá tak dobre, že vám bude možno ľúto obliecť si ho len do fitka a budete ho nosiť bežne

 

Tabuľka veľkostí trička Beast Mode

Tabuľka veľkostí tričko beast mode

 

Ako sa starať o tričko?

O tričko sa nemusíte špeciálne starať. Stačí ho po príchode z fitka alebo mesta vyprať naruby pri teplote 30°C. Do sušičky ho vložte len vtedy, ak je vám príliš voľné a chcete, aby sa trošku zrazilo. Ak sa po vysušení trochu pokrčí, vyžehlite ho pri miernej teplote, ale určite neprechádzajte žehličkou po krásnej potlači

Recenzie od zákazníkov

Tričko Beast Mode black - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tričko Beast Mode black - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Tričko Beast Mode black - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď