Tričko Ambition Is Priceless Blue White - GymBeam

Tričko Ambition nesmie chýbať v šatníku žiadneho cieľavedomého športovca, ktorého dokonale vystihuje aj nápis na tričku "Ambition is Priceless". Toto tričko v jasnej modrej farbe je vyrobené zo 100% predpranej bavlny, čo je veľmi kvalitný materiál a nespôsobuje alergické reakcie pri potení, a preto sa nehodí len na bežné nosenie, ale aj do fitka.

Dlhodobo nedostupný

Tričko Ambition Is Priceless - ideálne triko na cvičenie pre ambicióznych a cieľavedomých športovcov

Tričko Ambition Is Priceless nesmie chýbať v šatníku žiadneho športovca, ktorý chce svoje sny, ciele a vízie premieňať na skutočnosť. Cieľavedomosť majiteľa trička dokonale vystihuje aj jeho nápis "Ambition Is Priceless", v preklade "Ambície sú na nezaplatenie". Toto tričko v modrej farbe je vyrobené zo 100% predpranej bavlny Jersey, čo je veľmi kvalitný materiál, a preto sa nehodí len na bežné nosenie, ale aj do fitka. Nespôsobuje alergické reakcie pri potení. Táto štýlovka má vystuženú pásku za krkom a ramenách, dvojito prešité rukávy, dolný lém, a žiaden záhyb urpostred - jednoducho, top tričko.

Ambition is Priceless Blue White GymBeam

Pre koho je tričko Ambition určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na oblečenie vyrobené z kvalitných materiálov, ako je 100% predpraná bavlna, no dbajú pritom aj na štýl.

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXLXXL
Šírka cez hrudník 45 cm 50 cm 55 cm 60 cm 65 cm
Dĺžka 72 cm 74 cm 75 cm 76 cm 80 cm

Ako sa starať o tričko?

Tričko perte naruby pri teplote 30º C, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť.

Právna kategória výrobku oblečenie
Sezónnosť sezónne