Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tribulus Terrestris 120 tab - Weider

Výrobca: Weider

Tribulus Terrestris, od spoločnosti Weider podporuje nárast svalovej hmoty, podporuje vylučovanie testosterónu. Tribulus Terrestris obmedzuje vznik svalových kŕčov, zlepšuje potenciu u mužov a sexuálnu túžbu u žien.

Dlhodobo nedostupný

Tribulus terrestris

Obsahuje komplex saponínov extrahovaných z bulharskej rastliny Tribulus terrestris, ktorý prirodzenou cestou zvyšuje tvorbu vlastného testosterónu. Výborne účinkuje najmä u mužov nad 30 rokov.

Tribulus bol deklarovaný za najlepší doplnok stravy v USA, obsahujúci prekurzor testosterónu. To, čo upútalo pozornosť našich expertov, boli výkony bulharských vzpieračov na pretekoch, kde sa vykonávajú dopingové kontroly.Zdalo sa, že aj potom, keď títo športovci prestali brať zakázané anabolické prípravky (normálne nasleduje prechodné obdobie, počas ktorého dochádza k poklesu hladín hormónov, nálady a fyzických schopností), sa ich psychické a fyzické schopnosti vďaka tribulusu počas intenzívneho tréningu zlepšovali. Čo sa týka zlepšenia, ktoré budete pozorovať v spálni, detaily v podstate hovoria samé za seba. Zvýšené libido, zvýšená frekvencia erekcií, zvýšenie objemu ejakulátu a zvýšený rast fúzov poukazujú na pravdepodobné zvýšenie hladín gonadotropných hormónov a testosterónu.

Tribulusové saponíny patria medzi najúčinnejšie pôsobiace látku na zvyšovanie hormonálnej tvorby človeka. 80% obsah týchto saponínov patrí do deklarovanej najvyššej kvality tribulusov vôbec.

Zvýšená hladina testosterónu vedie k zvýšeniu fyzického výkonu, zlepšeniu regenerácie, nárastu svalstva a povzbudeniu sexuálnej výkonnosti. Pozitívne zmeny nastávajú už po prvých piatich dňoch užívania tohto doplnku. Zloženie: 1 kps obsahuje 600mg 80%-ného extraktu z kotvičníka zemného = 80% obsah obsah saponínov.

Dávkovanie

Mužom do 80 kg odporúčame 2 kapsule denne pred jedlom (ráno, večer). Na každých +10 kg hmotnosti dávku navyšujeme o 1 kps. Po približne mesačnom cykle sa odporúča 2-mesačná prestávka. Weider zaručuje 100%-nú kvalitu a spĺňa najprísnejšie normy, aby práve tento Tribulus bol najlepší na trhu.

Výhody

 • Podporuje nárast svalovej hmoty 
 • Urýchľuje svalovú a energetickú regeneráciu 
 • Podporuje zvýšenie fyzického výkonu, výdrž a silu 
 • Má povzbudzujúci a stimulujúci efekt pre mužov i ženy (podporuje vylučovanie testosterónu, sexuálnu výkonnosť a tvorbu spermií, ženám pomáha počas menopauzy) 
 • Obmedzuje vznik svalových kŕčov 
 • Pôsobí mierne diureticky 
 • Stimuluje imunitu Pôsobí preventívne proti rôznym chorobám 
 • Zvyšuje počet červených a bielych krviniek 
 • Má antibakteriálne a protizápalové vlastnosti 
 • Zvyšuje hladinu testosterónu u mužov a estrogénu u žien! 
 • Zlepšuje potenciu mužov a sexuálnu túžbu u žien.

Preto býva tiež nazývaný ako 'rastlinná viagra'. Účinné látky, predovšetkým fytosteroly, sú obsiahnuté vo všetkých častiach rastliny. Klinické štúdie preukázali, že blahodárne účinky kotvičníka pociťujú hlavne osoby staršie 40 rokov. Zlepšuje sexuálny život, uvoľňuje napätie, obovuje vitalitu a elán. Tribulus podporuje zvyšovanie objemu svalovej hmoty, predovšetkým u mužov tým, že prostredníctvom zvýšenia hormonálnej tvorby pôsobí na syntézu bielkovín. U žien redukuje telesný tuk. Je častým doplnkom stravy kulturistov a profresionálních športovcov. Najlepšie výsledky dosahujú s užívaním tribulusu muži nad 30 r. Tiež výrazne pôsobí na zníženie hladiny cholesterolu v krvi. Najčastejšie sa užíva vo forme doplnkov výživy. Hladina voľného testosterónu u mužov na časovej priamke. Čím je tvorba vlatného testosterónu nižšia, tým citeľnejší je účinok tribulusu.

Zloženie

1 kps obsahuje 600mg 80%-ného extraktu z kotvičníka zemného = 80% obsah obsah saponínov

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Prípravok nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodný pre osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby s vysokým krvným tlakom, osoby trpiace na chudokrvnosť, s problémami pečene, s problémami obličiek, osoby trpiace depresiou a úzkosťou. Skladujte na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom.Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobca, dovozca, distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.

Recenzie od zákazníkov

Tribulus Terrestris 120 tab - Weider

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tribulus Terrestris 120 tab - Weider
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Tribulus Terrestris 120 tab - Weider

Napíšte otázku
Napísať odpoveď