Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Tribulus 100 caps - Myprotein

Výrobca: Myprotein

Tribulus je extrakt z rastliny Kotvičník zemný s obsahom 40% saponínov, ktoré sú prírodné stimulanty hladiny testosterónu. Tribulus terrestris bol používaný po stáročia Grécku, Indii a Afrike na zvýšenie plodnosti a omladenie tela. Neskôr vedci zistili, že podporuje aj rast svalov. 

Dlhodobo nedostupný

Tribulus: prírodný stimulant hladiny testosterónu, ktorý podporuje rast svalov

Tribulus je extrakt z rastliny Tribulus terrestris (Kotvičník zemný), ktorá je známa ako "prírodná viagra" vďaka obsahu steroidných saponínov prírodným stimulantom hladiny testosterónu. Obsahuje 40% kvalitných saponínov, prírodných stimulantov hladiny testosterónu. Sme hrdí, že vám môžeme prezentovať najsilnejší extrakt z kotvičníka zemného v dnešnej dobe, ktorý je k dispozícii s masívnym obsahom 95% Saponínov (účinná zložka Tribulusu). Zvýšili sme tiež množstvo tribulusu v kapsuly na 300 mg! Tribulus terrestris bol používaný po stáročia v starovekom Grécku, Indii a Afrike na zvýšenie plodnosti a omladenie tela. Až v polovici osemdesiatych rokov tím bulharských vedcov zistil, že tribulus pomáha pri raste svalov.


tribulus stimulant hladiny testosterónu

 

Tribulus a jeho výhody

  • prírodný bylinný extrakt
  • ľahká konzumácia vo forme kapsúl
  • napomáha libidu
  • zvyšuje hladinu rastového hormónu
  • stimuluje rast svalov

 

Zloženie

Tribulus Terrestris (min. 40% saponíny), želatína (kapsule), stearan horečnatý.


Bez umelých farbív a konzervačných látok, kvasnice, lepok, škrob a laktózy. Bez pridanej soli alebo cukru.

 

Dávkovanie

1 kapsula 1-3x denne. Odporúčame tento doplnok stravy konzumovať s jedlom. Neprekračujte odporúčané denné dávky.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 kapsula
Tribulus Terrestris 300 mg

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Prípravok nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodný pre osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby s vysokým krvným tlakom, osoby trpiace na chudokrvnosť, s problémami pečene, s problémami obličiek, osoby trpiace depresiou a úzkosťou. Skladujte na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobca, dovozca, distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.

Recenzie od zákazníkov

Tribulus 100 caps - Myprotein

Write Your Own Review
Prezeráte si:Tribulus 100 caps - Myprotein
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Tribulus 100 caps - Myprotein

Napíšte otázku
Napísať odpoveď