Kreatín Tri Creatin Malate 120 kaps - Vitalmax

Tri-Creatin Malate zlepšuje objem svalov, silu, svalovu hmotu a v neposlednom rade vašu výkonnosť. Tri-Creatine Malate je nový vylepšený kreatín s ktorým dosiahnete omho lepšie, kvalitnejšie a silnejšie účinky ako s bežným kreatínom.

9,95 €

5,93

Nie je na sklade

 

Tri-Creatin Malate

Tri-Creatin Malate je nová, moderná a účinnejšia obohatená forma kreatínu. Ide o zlúčeninu kreatínu a kyseliny maleinovej, ktorá je jedným z medzistupňov Krebsovho cyklu, a dokáže podstatne vylepšiť mnohé vlastnosti a efektivitu kreatínu: Urýchli a zdokonalí sa jeho vstrebávanie do svalov, pretože Tri-Creatin Malate je omnoho lepšie rozpustný vo vode, u citlivých ľudí nedráždi žalúdok a tráviaci trakt, má vyššiu biologickú využiteľnosť ako čistý kreatín a ešte silnejší vplyv na tvorbu ATP.

Vitalmax Tri-Creatin Malate je moderný kreatínový produkt, ktorý Vám za skvelú cenu ponúka ešte lepšie a silnejšie účinky než bežný kreatín, a s ktorým dosiahnete ešte lepšie, rýchlejšie a výraznejšie výsledky v náraste sily, objemu, svalovej hmoty a výkonnosti.

 

Odporúčané dávkovanie

Užite 4 - 5 kapsúl Vitalmax Tri-Creatin Malate denne na prázdny žalúdok, najlepšie 2 - 3 kapsule po tréningu, a 2 kapsule večer pred spaním.

 

Nutričné Informácie

Nutričné hodnoty1 kapsula
Tri-kreatín malát (TCM)1000 mg

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Kreatín Tri Creatin Malate 120 kaps - Vitalmax

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Kreatín Tri Creatin Malate 120 kaps - Vitalmax

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code