Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Trans-X - Scitec Nutrition

Trans-X je anabolický prípravok na zväčšovanie objemu buniek, ktorý umožňuje rýchly nárast sily a objemu svalov. Obsahuje 12 g kreatín monohydrátu, ribózu, glutamín, arginín a taurín pre zaistenie anabolického stavu a podporu imunitného systému. Obsahuje aj 81 g dextrózy, ktorá urýchli a zosilní inzulínovú reakciu. Trans-X doplní aj vyčerpané zásoby svalového glykogénu.

Dlhodobo nedostupný

Trans-X: transportný systém pre zväčšenie sily a objemu svalov na báze kreatínu a ribózy

Trans-X na zväčšovanie objemu buniek, ktorý obsahuje všetky účinné a populárne látky regenerujúce ATP v kombinácii s transportným systémom tretej generácie. Tento anabolický prípravok umožňuje rýchly nárast sily a objemu svalov. Vysoká dávka kreatínu (12 g) kombinovaná s ribózou vytvára neporaziteľný synergický účinok. Pridaním glutamínu, arginínu a taurínu sa zaistí anabolický stav a podpora imunitného systému.

 

Dávka 81 gramov dextrózy je základom transportného systému. Dextróza urýchli a zosilní inzulínovú reakciu, ktorá umožní organizmu využiť všetky anabolické zložky v Trans-X. Navyše, ak ho budete užívať v presne stanovených časových intervaloch, čo je ihneď po tréningu a ráno po prebudení, potom táto kombinácia dokáže maximálne naplniť vyčerpané zásoby svalového glykogénu. Hlavnou charakteristickou látkou tohto transportného systému je kyselina lipoová, ktorá je jednoduchým a účinným stimulantom inzulínu.

  Trans-X scitec

 

Trans-X a jeho výhody

  • silný anabolický prípravok
  • podporuje nárast sily a objemu svalov
  • obsahuje 12 g kreatín monohydrátu a ribózu
  • je obohatený o glutamín, arginín a taurín
  • zaisťuje anabolický stav a podporuje imunitný systém
  • dopĺňa zásoby svalového glykogénu
  • urýchli a zosilní inzulínovú reakciu

 

Zloženie

Příchuť lemon: Dextróza, kreatín monohydrát, fosfát trivápenatý, D-ribóza, citrónová aróma, L-argininbase, L-glutamín, taurín, kyselina alfa-lipoová, hydrogén-fosfát horečnatý, látka regulujúca kyslosť: monohydrát kyseliny citrónovej; hydrogén-fosfát didraselný, farbivo: riboflavín; dihydrogén-fosfát draselný.

Příchuť orange: Dextróza, keratín monohydrát, fosfát trivápenatý, D-ribóza, farbivá: výťažky NC papriky, Sunset Yellov FCF***, L-argininbase, L-glutamín, taurín, pomarančová aróma, kyselina alfa-lipoová, hydrogén-fosfát horečnatý, látka regulujúca kyslosť: monohydrát kyseliny citrónovej; hydrogén-fosfát didraselný, farbivo: riboflavín; dihydrogén-fosfát draselný.

 

Dávkovanie

Rozpustite 1 dávku (50/100 g) v 450/900 ml vody. V závislosti od svalovej hmoty užívajte jednu malú alebo veľkú dávku prášku Trans-X, podľa možnosti nalačno, a po tréningu. 

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty100 g
Energetická hodnota 1340 kJ / 319 kcal
Tuky 0 g
   z toho nasýtené tuky 0 g
Sacharidy 80 g
   z toho cukry 80 g
Bielkoviny 0 g
Soľ 0 g
Vápnik 1178 mg
Fosfor 674 mg
Kreatín monohydrát 12000 mg
   z toho kreatín 10609 mg
D-ribóza 2200 mg
L-glutamín 1000 mg
L-arginín 1000 mg
Taurín 960 mg
Kyselina alfa lipoová 250 mg

 

Upozornenie

Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí!

Informácia pre alergikov: Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov!

Recenzie od zákazníkov

Trans-X - Scitec Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Trans-X - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Trans-X - Scitec Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď