Trans-X 1816 g - Scitec Nutrition

Trans-X obsahuje všetky účinné a populárne substancie a látky, ktoré regenerujú  ATP v kombinácii s transportným systémom tretej generácie. Trans-X je anabolický prípravok, ktorý umožňuje získanie svalovej hmoty najrýchlejšou cestou. Vysoká dávka kreatínu kombinovaná s ribózou vytvára neporaziteľný synergický účinok.

18,95 €

16,94

Nie je na sklade

 

Trans-X je prípravok na zväčšovanie objemu buniek. Trans-X obsahuje všetky účinné a populárne substancie a látky regenerujúce ATP v kombinácii s transportným systémom tretej generácie. Trans-X je anabolický prípravok, ktorý umožňuje získanie svalovej hmoty najrýchlejšou cestou. Vysoká dávka kreatínu kombinovaná s ribózou vytvára neporaziteľný synergický účinok. Pridaním glutamínu arginínu a taurínu sa zaistí anabolický stav a podpora imunitného systému.
Dávka 81 gramov glukózy je základom transportného systému. Vďaka tomu je inzulínová odozva rýchla, takže telo môže naplno využiť všetky anabolické zložky v Trans-X. Navyše, ak je podávaná dávka strategicky načasovaná, napríklad ihneď po tréningu a ráno, umožňuje Trans-X doplniť vyčerpané zásoby svalového glykogénu. Dôležitou zložkou odlišujúcou transportný systém je kyselina alfa lipoová (ALA) – najúčinnešia látka napodobňujúca inzulín.


Zloženie (príchuť citrón)

Glukóza, kreatín monohydrát, d-ribóza, glutamín, arginín, taurín, Z-Max (glukonát horečnatý, glukonát zinočnatý, dihydrogénfosforečnan draselný, monohydrogénfosforečnan draselný), kyselina alfa lipoová, prírodné a umelé arómy, riboflavín, kyselina citrónová

Tabuľka nutričných hodnôt:

Jedna dávka = 100 g obsahuje

Bielkoviny 0 g (0%)
Sacharidy 81 g (81%)
Tuky 0 g (0%)
Kreatín monohydrát 12000 mg
Ribóza 2200 mg
Glutamín 1000 mg
Arginín 1000 mg
Taurín 1000 mg
Lipoická kyselina 250 mg
Z-Max 380 mg

 

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Trans-X 1816 g - Scitec Nutrition

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

vyber príchute
  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Trans-X 1816 g - Scitec Nutrition

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code