Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Total Protein - Myprotein

Výrobca: Myprotein

Total Protein je 4-zložkový proteín, ktorý poskytne športovcovi príjem bielkovín počas celého dňa. Obsahuje viac ako 46g bielkovín na 60g porciu. Pozostáva z pomaly, stredne rýchlychle a rýchle vstrebateľných bielkovín (mliečny koncentrát, vaječný bielok, srvátkový izolát). Pre zlepšenie regenerácie obsahuje 4g glutamínových peptidov.

Dlhodobo nedostupný

Total protein: 4-zložkový proteín na celý deň

Total Proteín je 4-zložkový proteín na celodenné užívanie. Je to prelomový doplnok výživy navrhnutý tak, aby svojim užívateľom ponúkol jedinečné množstvo bielkovín po celý deň. Total proteín poskytuje jedinečnú proteínovú zmes pomaly (mliečneho koncentrátu), stredne (vaječného bielka) a rýchly (srvátkový izolát) vstrebávajúcich bielkovín. Tento prelomový doplnok je ideálny pre každodenné použitie, aby bol zaistený príjem kvalitných bielkovín, ktoré potrebujete na regeneráciu a rast svalov. Total protein taktiež obsahuje 4 g glutamínových peptidov a 1,5 g ľanového semena v jednej porcii. 


Pre lepšiu biohodnotu tohto proteínu bolo doň pridané aj ľanové semienko (v prášku), ktoré je vynikajúcim zdrojom esenciálnych mastných kyselín. Total Protein je ideálny pre každého športovca, ktorý potrebuje nabrať kvalitnú svalovinu a zároveň znížiť % telesného tuku.

 

total protein myprotein


Čo obsahuje?

Jedna porcia tohto proteínu obsahuje až 46 gramov pomalých, stredných a rýchlo vstrebateľných bielkovín:

  • koncentrát mliečnej bielkoviny
  • vaječný bielok
  • srvátkový proteínový koncentrát
  • srvátkový proteínový izolát

 

Total Protein a jeho výhody

  • podporuje rast svalovej hmoty a zníženie telesného tuku
  • obsahuje bielkoviny s postupným uvoľňovaním a zdravé tuky
  • 46 g bielkovín na 60 g porciu
  • obsahuje 4g glutamínových peptidov a 1,5g ľanového semienka

  total protein myprotein

 

Zloženie

Koncentrát mliečnej bielkoviny, srvátkový proteínový koncentrát, srvátkový proteínový izolát, vaječný bielok, kakaový prášok (len čokoládové príchute), glutamínové peptidy, ľanové semienko (prášok), farbivá (kurkumín [banán], cvikla [príchuť jahoda]), emulgátor (sójový lecitín), sladidlo (sukralóza ®).

 

Dávkovanie

Zmiešajte 2 odmerky s 300-350ml vody a užite 2-3x denne.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť banán)1 dávka (60 g)
Kalórie208 kcal
Bielkoviny47 g
Sacharidy2,4 g
Tuky2,1 g
Glutamínové peptidy4 g

 

Upozornenie

Tento produkt je určený pre zdravých dospelých ľudí. Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Nepoužívajte ak ste tehotná, chcete otehotnieť, alebo dojčíte. Prestaňte užívať, alebo sa poraďte so svojim lekárom ak na sebe spozorujete vedľajšie účinky. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti! Neobsahuje látky dopingového charakteru.

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

Recenzie od zákazníkov

Total Protein - Myprotein

Write Your Own Review
Prezeráte si:Total Protein - Myprotein
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Total Protein - Myprotein

Napíšte otázku
Napísať odpoveď