The Protein Bar 65 g - Bodylab

Výrobca: Bodylab

The Protein Bar je lahodná proteínová tyčinka, ktorá obsahuje až 22 g bielkovín. Neobsahuje žiaden pridaný cukor, palmový olej či iné prídavky. Vďaka vyváženému zloženiu si ju vychutnáte ako rýchly proteínový snack či zdravú desiatu.

Dlhodobo nedostupný

The Protein Bar - vychutnajte si proteínovú tyčinku s obsahom bielkovín až 22 g, bez pridaného cukru a palmového oleja

The Protein Bar je lahodná proteínová tyčinka, ktorá obsahuje až 22 g proteínu. Obrovskou výhodou je aj to, že neobsahuje žiaden pridaný cukor, palmový olej či iné prídavné látky. Vďaka jej vyváženému zloženiu je tyčinka príjemne vláčna. Pod čokoládovou polevou sú ukryté neodolateľné príchute, ktoré jednoducho musíte vyskúšať!

Proteínová tyčinka The Protein Bar a jej výhody

• obsahuje až 22 g bielkovín
  • je bez pridaného cukru
  • neobsahuje palmový olej
  • má neodolateľnú chuť
  • je dostupná v lahodných príchutiach

Príchuť chocolate & hazelnuts: mliečna čokoláda so sladidlom 23% (sladidlo (maltitol), kakaové maslo, mliečny prášok, kakaová hmota, emulgátor (sójový lecitín), arómy), mliečny proteín, lieskovooriešková vrstva (plnidlo (polydextróza), sójový olej, odtučnený mliečny prášok, sladidlo ( xylitol), odtučnené kakao, emulgátor (sójový lecitín), soľ, arómy), zvlhčovadlo (glycerol), hydrolyzovaný pšeničný lepok, hydrolyzát želatíny, sójové chrumky (sójová bielkovina), sójový olej, lieskové orechy 1%, sušená smotana (mlieko), odtučnené kakao, soľ, arómy, sladidlo (sukralóza).

Príchuť cashew & caramel: mliečna čokoláda so sladidlom 23% (sladidlo (maltitol), kakaové maslo, mliečny prášok, kakaová hmota, emulgátor (sójový lecitín), arómy), mliečny proteín, zvlhčovadlo (glycerol), vanilková vrstva (isomalt oligosacharidy, sladidlo (maltitol), kakaové maslo, mliečny prášok, mliečny proteín, sójový olej, emulgátor (sójový lecitín), vanilka), hydrolyzát želatíny, kešu orechy 6%, isomalt oligosacharidy, sójový olej, odtučnený kakaový prášok, arómy (mlieko), arašidy, sladidlá (sukralóza, acesulfam K).

The Protein Bar je vhodná ako desiata alebo olovrant v priebehu dňa, na doplnenie proteínov a posilnenie regenerácie po výkone.

Energetická hodnota 983 kJ / 235 kcal
Tuky 9,3 g
   z toho nasýtené 4,5 g
Sacharidy 19 g
   z toho cukry 2,3 g
   z toho polyoly 16 g
Vláknina 7,1 g
Soľ 0,28 g
Nutričné hodnoty (príchuť cashew & caramel)1 dávka (65 g)
Energetická hodnota 1032 kJ / 247 kcal
Tuky 11 g
   z toho nasýtené 4,8 g
Sacharidy 20 g
   z toho cukry 2,3 g
   z toho polyoly 16 g
Vláknina 4,7 g
Soľ 0,23 g
Nutričné hodnoty (hazelnuts & chocolate)1 dávka (65 g)
Energetická hodnota 981 kJ / 235 kcal
Tuky 9,2 g
   z toho nasýtené 4,3 g
Sacharidy 18 g
   z toho cukry 2,4 g
   z toho polyoly 15 g
Vláknina 7,3 g
Soľ 0,43 g

Výživový doplnok. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote 5-25°C. Chráňte pred teplom, vlhkosťou a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre diabetikov. Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Nadmerná konzumácia môže spôsobiť laxatívne účinky.

Alergénové upozornenie: Obsahuje mlieko, sóju, mandle. Môže obsahovať stopy lepku, vajec, arašidov, siričitanov, orechov, sezamových semienok.

Hlavná kategória Proteínové tyčinky
Bez GMO nie
Bezlepkový nie
Bez laktózy nie
Forma potraviny
Skupina príchute karamel
HS kód 18063100: -- Plnené
Bez umelých sladidiel nie
Právna kategória výrobku potraviny
Ostatné kategórie Diéty
Vegetariánske produkty

Recenzie od zákazníkov The Protein Bar 65 g - Bodylab

Prezeráte si:The Protein Bar 65 g - Bodylab

Neviem kam sa hrabú iné tyčinky tieto sú úžasné. Hlavne biela čokoláda je omnoho lepšia ako barbells. Lieskový oriešok chutí skoro ako horalka. Karamelova vrstva sa rozplýva v ústach. Idem objednať do zásoby sú TOP!!!

1kg Protein Bar za 46€ , resp 1kg proteinu za 45€ to nie je bežná cena, alebo áno ?

Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
kešu karamel