The Curse - JNX Sports

Výrobca: JNX Sports

The Curse je jeden z najsilnejších predtréningových suplementov, ktorý vám dodáva obrovskú dávku energie, sily, výkonnosti, extrémne sústredenie a nabudí vás aj na ten najnáročnejší tréning. Dokonca aj v prípade, že nemáte chuť na cvičenie, dodá vám 100% nadšenie v posúvaní vašich limitov! Skúste vynikajúce príchute tejto predtréningovej pumpy!

Sila, bojovnosť a vytrvalosť s predtréningovkou The Curse

The Curse je jeden z najsilnejších predtréningových doplnkov výživy. Skutočne máte v rukách doplnok, ktorý funguje šialene! 1 alebo 2 odmerky v 200 ml vody a... BOOOM! ... o 30 minút nebudete chcieť robiť nič iné ako cvičiť a roztrhať železo na kusy. Ak už máte akúkoľvek nechuť k cvičeniu, The Curse ju zničí! Akonáhle ho užijete, pocítite silu, bojovnosť, intenzitu a nadšenie, masívny nárast energie a šialene agresívnu túžbu posúvať hranice normálnej ľudskej vytrvalosti.  Nič vám už nebude stáť v ceste!

Popustite uzdu svojmu skutočnému potenciálu

S nadprirodzenou silou, ktorú vám dodá The Curse, nepopísateľný synergický stimulant, zažijete šialenú dávku energie, maximálnu koncentráciu, a navyše perfektne chutí! Je to oveľa viac ako len predtréningový prípravok. Konečne zažijete poriadny tréning! Vkročte do tmy... rozpútajte peklo! The Curse je jednou z najsilnejších pump na tejto planéte!

The Curse 250 g - JNX

Skúste The Curse a môžete očakávať 100% zvýšenie výkonnosti, chuť na sebe pracovať a dosahovať svoje ciele! Dodáva energiu, šialene vás napumpuje a vyvolá agresívnu túžbu zdvíhať závažia a prekonávať svoje limity. Zvierací inštinkt, nadľudská sila, rýchlosť a energia.

The Curse neobsahuje zbytočné látky a zložky, ktoré môžete nájsť v inom produkte. To znamená, že znižuje potréningové riziko nehody, žalúdočnej nevoľnosti a bolesti hlavy. Po tom ako užijete The Curse uvedomíte si, že ste doteraz len oddychovali. Teraz môžete byť najlepší!

Prečo sa rozhodnete pre The Curse?

• Zvyšuje pozornosť
  • Podnecuje extrémnu ostražitosť
  • Zvyšuje výkon
  • Vynikajúca chuť
  • 50 veľkých porcií v jednom balení

Ak potrebujete pravú energiu, jedine s The Curse!

• neobsahuje žiadne zakázané látky,
  • bezpečná pumpa aj pre testovaných atlétov pred súťažami,
  • neobsahuje cukor,
  • neobsahuje karbohydráty,
  • žiadne kalórie.

Pre koho je táto predtréningová pumpa určená?

Táto predtréningovka je určená pre športovcov nad 18 rokov, ktorí potrebujú pred tréningom nabudiť a dodať svojmu telu poriadnu dávku energie. Vzhľadom k tomu, že podporuje výkonnosť, zvyšuje pozornosť a koncentráciu, pripraví vás na tréning aj v prípade, že nemáte chuť cvičiť.

Balenie

250 g

Dávkovanie:

Pred užitím pretrepte celé balenie. Potom rozmiešajte 1-3 odmerky (5 g - 15 g) v 150-250 ml vody a vypite 20-30 minút pred tréningom. Nikdy neužívajte viac ako 3 odmerky počas 24 hodín.

Zloženie:

Kyselina citrónová, acesulfám draselný, prírodné a umelé príchute, sukralóza, oxid kremičitý, FD&C. V jednej dávke obsahuje 145 mg kofeínu.

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnoty 1 odmerka (5 g)
Energizing Muscle Fuel Blend: Beta Alanín, Kreatín monohydrát, Kyselina citrónová 3030 mg
Blow Flow Amplifier Blend: L-citrulín, L-arginín alfa ketoglutarát (AAKG) 1000 mg
Extreme Mental Focus Blend: dehydrovaný kofeín, extrakt z olivového lístia (štandardizovaný) 147 mg

Doplnok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov. Je nevhodný pre tehotné a kojace ženy. V prípade, že máte jedno z nasledovných ochorení: vysoký alebo nízky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním, konzultujte užívanie tohto doplnku s vašim lekárom alebo odborníkom na výživu.

V žiadnom prípade nekombinujte s alkoholom alebo drogami! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie a dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Tento doplnok neobsahuje žiadne dopingové látky. Pred začatím akéhokoľvek tréningového úsilia sa poraďte s trénerom.

Skupina príchute ovocie
Hlavná kategória Pre-workouty
Forma práškový
Vyrobené v Spojené štáty
HS kód 21069092: --- Neobsahujúce mliečne tuky, sacharózu, izoglukózu, glukózu alebo škrob alebo obsahujúce menej ako 1,5 hmotnostného % mliečnych tukov, 5 hmotnostných % sacharózy alebo izoglukózy, 5 hmotnostných % glukózy alebo škrobu
Bez umelých sladidiel nie
Bez GMO nie
Ostatné kategórie Anabolizéry a stimulanty
Športová výživa

Recenzie od zákazníkov The Curse - JNX Sports

Prezeráte si:The Curse - JNX Sports

Kvalitná predtréningovka, dobrá chuť. Na začiatku nezastaviteľné svrbenie niektorých častí tela, ktoré mi dáva znamenie, že môžem začať cviciť. Počas cvičenia svrbenie okamžite ustúpi. Od toho momentu približne 60-90 min idem oveľa viac ako bez nej. Možno veľa robí placebo efekt ale určite odporúčam. (dávam si 2odmerky - 75kg).

Pumpa pri davkovani 1 odmerky vobec nekope, je to jedna z najslabsich predtreningoviek aku som kedy mal. Pozadovany ucinok nastava po 3-4 davkach naraz (BW 75kg), no vtedy je svrbenie az prilis neprijemne a neustupujuce. Tuto predtreningovku nikdy viac, ale jedno obrovske + davam za prichut, ktora pripomina sumienku, alebo vodu so sirupom :)

Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
modrá malina