Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Test-O-Boost 120 kaps - All Nutrition

Výrobca: All Nutrition

Test-O-Boost je extrémne silný a efektívny testosterónový booster, ktorý prispieva k zvýšeniu prirodzeného testosterónu v tele, ako aj odolnosti pri tréningu a koncentrácie. Obsahuje synergicky aktívne zložky, ako je extrakt zo senovky, kyselina D-asparágová, alebo extrakt z Maca.

Dlhodobo nedostupný

Test-O-Boost je extrémne silný testosterónový booster, ktorý prirodzene zvyšuje hladinu testosterónu u fyzicky aktívnych mužov

Test-O-Boost je extrémne silný a efektívny testosterónový booster, ktorý prirodzene zvyšuje hladinu testosterónu, ako aj odolnosť pri tréningu a koncentráciu. Jeho činnosť je založená na synergickom efekte a maximálnej koncentrácii aktívnych zložiek. Obsahuje rad účinných látok, ako sú napríklad extrakt zo senovky, kyselina D-asparágová, alebo extrakt z Maca. Produkt určený pre fyzicky aktívnych mužov.

  Test-O-Boost all nutrition

 

Test-O-Boost a jeho výhody

  • extrémne silný testosterónový booster
  • prispieva k prirodzenému zvýšeniu hladiny testosterónu
  • zvyšuje odolnosť pri tréningu
  • zlepšuje náladu a koncentráciu

 

Zloženie

Kyselina D-asparágová (DAA), extrakt z brokolice (Brasica olearca) štandardizovaný na 10% indol-3-karbinol, kapsula: želatína, extrakt z maca (4:1) (Lepidium meyenii) normovaný na 1% glukozinátu, extraktu zo senovky gréckej ( 4:1) (Trigonella foenum-grecum), protihrudkujúce látky - horečnaté soli mastných kyselín, farbivo - oxid titaničitý, vitamín D (cholekalciferol), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid).

 

Dávkovanie

Užívajte 4 kapsuly denne. Zapite dostatočným množstvom vody.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (4 kaps)
Kyselina D-asparágová 1600 mg
Extrakt z brokolice 40 mg
   z toho Indol-3-karbinol 4 mg
Extrakt z maca 80 mg
   z toho glukozinát 0,8 mg
Extrakt zo Senovky gréckej 80 mg
Vitamín D 10 μg
Vitamín B6 2 mg

 

Upozornenie

Potravina na splnenie nárokov na výživu pri intenzívnej svalovej námahe, najmä pre športovcov. Potravina určená pre zvláštnu výživu - vhodná pre športovcov. Skladujte mimo dosahu detí! Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte v suchu a tme pri teplote 5-25 stupňov C. Výrobca neručí za škody spôsobené nesprávnym užívaním a skladovaním výrobku. V prípade zdravotných problémov sa pred užívaním poraďte s lekárom.

Alergénové upozornenie: Vyrobené v zariadení, ktoré môže tiež spracovávať vajcia, orechy, sezam, arašidy, ryby, kôrovce a pšeničné výrobky.

Recenzie od zákazníkov

Test-O-Boost 120 kaps - All Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Test-O-Boost 120 kaps - All Nutrition
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Test-O-Boost 120 kaps - All Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď