Test-O-Boost 120 kaps - All Nutrition

Test-O-Boost je extrémne silný a efektívny testosterónový booster, ktorý prispieva k zvýšeniu prirodzeného testosterónu v tele, ako aj odolnosti pri tréningu a koncentrácie. Obsahuje synergicky aktívne zložky, ako je extrakt zo senovky, kyselina D-asparágová, alebo extrakt z Maca.

17,95 €

13,95

Dlhodobo nedostupné

 

Test-O-Boost je extrémne silný testosterónový booster, ktorý prirodzene zvyšuje hladinu testosterónu u fyzicky aktívnych mužov

Test-O-Boost je extrémne silný a efektívny testosterónový booster, ktorý prirodzene zvyšuje hladinu testosterónu, ako aj odolnosť pri tréningu a koncentráciu. Jeho činnosť je založená na synergickom efekte a maximálnej koncentrácii aktívnych zložiek. Obsahuje rad účinných látok, ako sú napríklad extrakt zo senovky, kyselina D-asparágová, alebo extrakt z Maca. Produkt určený pre fyzicky aktívnych mužov.

 Test-O-Boost all nutrition

 

Test-O-Boost a jeho výhody

  • extrémne silný testosterónový booster
  • prispieva k prirodzenému zvýšeniu hladiny testosterónu
  • zvyšuje odolnosť pri tréningu
  • zlepšuje náladu a koncentráciu

 

Zloženie

Kyselina D-asparágová (DAA), extrakt z brokolice (Brasica olearca) štandardizovaný na 10% indol-3-karbinol, kapsula: želatína, extrakt z maca (4:1) (Lepidium meyenii) normovaný na 1% glukozinátu, extraktu zo senovky gréckej ( 4:1) (Trigonella foenum-grecum), protihrudkujúce látky - horečnaté soli mastných kyselín, farbivo - oxid titaničitý, vitamín D (cholekalciferol), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid).

 

Dávkovanie

Užívajte 4 kapsuly denne. Zapite dostatočným množstvom vody.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (4 kaps)
Kyselina D-asparágová1600 mg
Extrakt z brokolice40 mg
   z toho Indol-3-karbinol4 mg
Extrakt z maca80 mg
   z toho glukozinát0,8 mg
Extrakt zo Senovky gréckej80 mg
Vitamín D10 μg
Vitamín B62 mg

 

Upozornenie

Potravina na splnenie nárokov na výživu pri intenzívnej svalovej námahe, najmä pre športovcov. Potravina určená pre zvláštnu výživu - vhodná pre športovcov. Skladujte mimo dosahu detí! Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte v suchu a tme pri teplote 5-25 stupňov C. Výrobca neručí za škody spôsobené nesprávnym užívaním a skladovaním výrobku. V prípade zdravotných problémov sa pred užívaním poraďte s lekárom.

Alergénové upozornenie: Vyrobené v zariadení, ktoré môže tiež spracovávať vajcia, orechy, sezam, arašidy, ryby, kôrovce a pšeničné výrobky.

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Test-O-Boost 120 kaps - All Nutrition

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Test-O-Boost 120 kaps - All Nutrition

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code