Tepláky Slimfit Camo - GymBeam

Štýlové fitness tepláky Slimfit Camo osviežia váš šatník trendy dizajnom, zúženým slimfit strihom a zníženým sedom. Tieto maskáčové tepláky s čiernym minimalistickým nápisom GymBeam obsahujú šnúrku na zaťahovanie v páse. Sú vyrobené z kvalitného materiálu a využijete ich vo fitku, ale aj na bežné nosenie.

Dlhodobo nedostupný

Tepláky Slimfit Camo s úzkym strihom a trendy dizajnom, ktoré perfektne osviežia váš šatník

Štýlové fitness tepláky Slimfit Camo perfektne osviežia váš šatník trendy dizajnom, zúženým slimfit strihom a zníženým sedom. Tieto trendové tepláky kombinujú funkčnosť a praktickosť, keďže sedia každej postave. Využiť môžete aj šnúrku na zaťahovanie v páse, ktorý je na gumičku. Sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je tvorený 80% bavlnou a 20% polyesterom. Navyše, sú vyrobené jedinečným spôsobom tak, aby udržali vaše telo v optimálnej teplote počas tréningu a vy ste nezískali len maximálne pohodlie a komfort, ale posunuli aj svoje limity na maximum. Maskáčové tepláky obsahujú čierny minimalistický nápis GymBeam na ľavej nohe, vďaka čomu nepôsobia len ako tepláky na cvičenie, ale aj na bežné nosenie.

Slimfit Camo - GymBeam

Ako sa starať o tepláky z kolekcie GymBeam Clothing?

Tieto štýlové tepláky si nevyžadujú žiadnu špeciálnu starostlivosť. Prať ich je potrebné pri teplote 30°C, najideálnejšie na ruby, aby vám vydržali ako nové čo najdlhšiu dobu. Nie sú krčivé, preto ich nemusíte žehliť, no ak patríte k pedantom, žehlite ich radšej pri miernej teplote. Nežehlite však cez potlač ani naruby.

Akú veľkosť si vybrať?

RozmerSMLXLXXL