Tekutá krieda Liquid Chalk - GymBeam

Tekutá krieda Liquid Chalk je praktická tekutá forma magnézia, ktorá funguje ako alternatíva kriedy. Veľkou prednosťou je, že sa nepráši a nezanecháva stopy na činkách a ďalších pomôckach. Jej hlavnou úlohou je zlepšiť úchop a dopriať vám tak bezpečný tréning. Je typická tým, že skvele absorbuje pot a vlhkosť, čím zaisťuje pevnosť úchopu po celý čas cvičenia

Tekutá krieda Liquid Chalk prispieva k pevnému úchopu, vďaka ktorému vám cvičebné pomôcky nevykĺznu pri tréningu z ruky

Tekutá krieda Liquid Chalk slúži na zlepšenie a spevnenie úchopu, vďaka čomu si budete môcť dopriať intenzívny, ale zároveň bezpečný tréning. Jej prednosťou je fakt, že výborne absorbuje vlhkosť a odvádza pot, čím vytvára medzi prstami trenie pre pevný a spoľahlivý úchop. Na rozdiel od klasickej kriedy sa ale nepráši a nezanecháva škvrny na cvičebných pomôckach. Činky, kettlebelly, hrazdy, horolezecké steny a ďalšie cvičebné pomôcky tak zostanú čistejšie ako u práškového magnézia. Tekutá krieda je tak skvelým pomocníkom nielen pre silových športovcov a crossfiťákov. S obľubou ju používajú napríklad aj lezci alebo gymnasti.

Ak si pri tréningu zakladáte na bezpečnom prevedení cvikov a nechcete riskovať, že by vám tréningové pomôcky vypadli z rúk alebo ste z nich priamo vy skĺzli, nemala by vám tekutá krieda chýbať vo výbave.

Tekutá krieda Liquid Chalk a jej výhody

• je skvelou alternatívou kriedy na cvičenie
  • nezanecháva prášok na cvičebných pomôckach
  • pomáha k pevnejšiemu úchopu
  • absorbuje vlhkosť
  • ideálna pre silových športovcov, lezcov a gymnastov
  • používa sa pri cvičení s činkami, kettlebellmi a iným závažím
  • pomôže aj pri tréningu na lezeckej stene alebo s gymnastickými pomôckami

Alkohol, horčík, uhličitan, zahusťovadlo a vôňa.

Ako sa tekutá krieda používa?

Tekutú kriedu naneste na ruky alebo nohy. Po použití stačí použiť mydlovú vodu na zmytie produktu.

Nekonzumujte. Pred prvým použitím odporúčame naniesť malé množstvo produktu na pokožku, aby ste sa uistili, že nemáte žiadnu vedľajšiu reakciu. Neaplikujte na suchú alebo popraskanú pokožku.

HS kód 25191000: - Prírodný uhličitan horečnatý (magnezit)
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Vyrobené v Čína
Hlavná kategória Ostatné príslušenstvo pre cvičenie
Ostatné kategórie Príslušenstvo
Pomôcky na cvičenie

Recenzie od zákazníkov Tekutá krieda Liquid Chalk - GymBeam
Prezeráte si:Tekutá krieda Liquid Chalk - GymBeam

Skúsil som túto kriedu po prvý krát a som maximálne spokojný. Určite sa nebudem vracať ku klasickej kocke, nakoľko táto tekutá je veľmi účinná a prašnosť nie je žiadna. Žiadna špina okolo, žiaden prach a jej praktický obal je skvelý. Odporúčam každému lebo je to veľká pomoc do fitka.

Okrem toho ze tato tekuta krieda je velmi vodnata a hned po otvoreni mi to vyprsklo na cierne tricko, mam s tymto produktom dva zasadne problemy. V popise je ze sa tato krieda neprenasa na naradie a to bol jediny dovod preco som si ju aj kupil, ale bohuzial, nie je to pravda, krusi sa z ruk ak je jej pouzite kusok viac a na gripe tyce ostava rovnako ako klasicke magnezium, dokonca by som povedal ze este horsie sa odtial umyje lebo je oproti praskovej klasike lepkavejsia. Cize zakladna vec z popisu kvoli ktorej som si to kupil je klamstvo. Druha vec je velmi nekvalitne balenie cez ktore to jednak jemne preteka a jednak sa v taske lahko otvori a nechcel by som to veru potom cistit...

Balenie (ml) Cena Špeciálna cena Skladom
250 ml 8,95 € 6,50 €