Taurín - Myprotein

Taurín je aminokyselina, a zároveň silný antioxidant, ktorý podporuje rast svalovej hmoty a výdrž aj počas náročného tréningu. Zaisťuje tiež lepší spánok a zlepšenie pozornosti. Navyše, redukuje kŕče. Produkt je čistý 100% taurín.

Cena od:

Cena od: 0

Dlhodobo nedostupné

 

Taurín podporuje rast svalovej hmoty, výdrž a lepší spánok

Taurín je dôležitá aminokyselina, ktorá kontroluje hydratáciu vo vlákne svalu. Je to silný antioxidant, umožňuje prekonať vyššiu námahu, náročnejší tréning. Nachádza sa vo vysokých koncentráciách v bielych krvinkách, kostrovom svalstve, centrálnom nervovom systéme, ako aj srdcovom svale.

 

Taurín môže mať veľmi pozitívny vplyv na vaše cvičenie a zloženie tela. S podobnými vlastnosťami ako má kreatín, taurín môže čerpať vodu do vašich buniek a pôsobí ako bunkový volumiser. To vám môže pomôcť čerpať ďalšie živiny do svalov, ktoré môžu napomôcť rastu svalstva. Je tiež inhibičný neurotransmiter, a hrá významnú úlohu pri stabilizácii tlkotu srdca a elektrickej aktivite nervov, čo môže mať za následok lepší spánok a zlepšenie pozornosti. Je tiež považovaný ako doplnok k pomoci redukovať kŕče. Reguluje hladiny vápnika, jeden z hlavných minerálov spojený s kŕčmi.

 taurín taurine myprotein

 

Taurín a jeho výhody

  • podporuje rast svalovej hmoty
  • zvyšuje silu
  • je to silný antioxidant
  • podporuje výdrž
  • zlepšuje pozornosť
  • podporuje lepší spánok

 

Dávkovanie

Ako doplnok stravy odporúčame konzumovať 1-3 gramu taurínu s vodou alebo ovocnou šťavou, 30 minút pred tréningom alebo 30 minút pred spánkom. 

 

Nutričné informácie

100% Taurín

Ďalšie informácie

Príchuťunflavored

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Taurín - Myprotein

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Taurín - Myprotein

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code