STRIX Tašky do fitka

Tašky do fitka od výrobcu STRIX je kategória praktického príslušenstva na cvičenie, ktoré vás bude sprevádzať na každý tréning do gymu. K dispozícii sú rôzne vyhotovenia, dizajny či materiály. Vyberie si každý, kto hľadá spoľahlivú tašku na doplnky stravy, športové oblečenie alebo ďalšiu výbavu, ktorú si nosí do fitka.

Zobraziť viac

Kategória tašky do fitka obsahuje:

• Športové tašky pre mužov aj ženy na každý tréning vo fitku, ale aj iné športové aktivity. V ponuke sú klasické, ale aj prémiové športové tašky s moderným dizajnom a nekompromisným spracovaním. Nech už si vyberiete ktorúkoľvek, samozrejmosťou je dostatok úložného priestoru, ale aj rôzne praktické priehradky, do ktorých si môžete uložiť vodu alebo zazipsovať spotené oblečenie či topánky bez toho, aby sa zápach dostal do celej tašky.
  • Batohy ideálne pre športovcov a všetkých milovníkov aktívneho životného štýlu, ktorí majú radšej prenášanie vecí na chrbte. Ponúkajú komfortné nastaviteľné popruhy, praktické vrecká a spoľahlivé zipsy.
  • Rôzne špecifické tašky nielen do fitka, ale aj na iné potreby. Skvelým príkladom je lifestylova taška v kabelkovom štýle alebo vak Sack Pack, vhodný aj ako vrecko na telocvik do školy.

Vyberte si z našej ponuky tašiek do fitka, ktoré pokrývajú rôzne požiadavky a využijete ich aj na iné aktivity.

Zobraziť menej

3 Položiek