Taška na jedlo Expedition Backpack 300 Gray/Green - 6 Pack Fitness

Batoh na jedlo Expedition Backpack 300 je revolučný organizér pre vaše jednotlivé chody, ktoré si môžete vziať kamkoľvek so sebou a ostanú čerstvé viac ako 8 hodín. Okrem 3 vysoko tesniacich boxov na jedlá, obsahuje aj 3 chladiace gély, dózu na doplnky výživy, priestor na obuv a oblečenie na tréning, a dokonca aj na notebook. Navyše, má polstrované ramenné popruhy s hrudným popruhom pre ešte lepšiu stabilitu a pohodlné nosenie.

149,95 €

109,95

Nie je na sklade

 

Expedition Backpack 300: revolučný organizér a batoh na jedlo, s ktorým budú vaše jedlá čerstvé viac ako 8 hodín

Batoh na jedlo Expedition Backpack 300 ponúka komplexné riešenie na skladovanie jedla, ktoré si môžete vziať kamkoľvek so sebou a máte istotu čerstvosti potravín. Jedná sa o revolučný organizér pre vaše jednotlivé chody, a obsahuje dokonca aj priestor pre notebook či tablet, alebo aj lemovanú priehradku, ktorá bude chrániť vaše slnečné okuliare. 

 Expedition Backpack 300 green

 

Batoh má zabudované 3 vysoko tesniace boxy na jedlá, ktoré sú chránené priehradkami a zipsom, preto sa ani v prázdnom batohu nebudú rúcať. Má predinštalovaný Sure Seal kontajner a 1 dózu na organizovanie výživových doplnkov. Taktiež v nom nájdete 3 chladiace gély (2 menšie, 1 stredne veľký), ktoré udržia vaše potraviny čerstvé a v chlade viac ako 8 hodín. Obsahuje predinštalovanú tašku na obuv, priestor na osobné veci, napríklad peňaženku, klúče a telefón, mimoriadne veľkú hlavnú priehradku na oblečenie do posilňovne alebo na tréning, priestor na notebook a puzdro na tablet, lemované vrecká na slnečné a iné okuliare. 2 vonkajšie izolované vrecká na fľašu na vodu a šejker. Navyše, obsahuje zosilnenú rukoväť a polstrované ramenné popruhy s hrudným popruhom pre ešte lepšiu stabilitu a pohodlné nosenie.

 

 

Starostlivosť

Batoh vyčistite vlhkou handričkou podľa potreby. Perte iba v rukách. Nepoužívajte žiadne čistiace prostriedky ani bielidlá. Udržujte materiál suchý.

 

Materiál

Balistický nylon

 

Rozmery

Rozmery (cm)Taška
Dĺžka30,48
Šírka30,48
Výška50,8

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Taška na jedlo Expedition Backpack 300 Gray/Green - 6 Pack Fitness

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Taška na jedlo Expedition Backpack 300 Gray/Green - 6 Pack Fitness

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code