Taška na jedlo Expedition Backpack 300 Gray/Green - 6 Pack Fitness

Výrobca: 6 Pack Fitness

Batoh na jedlo Expedition Backpack 300 je revolučný organizér pre vaše jednotlivé chody, ktoré si môžete vziať kamkoľvek so sebou a ostanú čerstvé viac ako 8 hodín. Okrem 3 vysoko tesniacich boxov na jedlá, obsahuje aj 3 chladiace gély, dózu na doplnky výživy, priestor na obuv a oblečenie na tréning, a dokonca aj na notebook. Navyše, má polstrované ramenné popruhy s hrudným popruhom pre ešte lepšiu stabilitu a pohodlné nosenie.

Nie je na sklade
 

Expedition Backpack 300: revolučný organizér a batoh na jedlo, s ktorým budú vaše jedlá čerstvé viac ako 8 hodín

Batoh na jedlo Expedition Backpack 300 ponúka komplexné riešenie na skladovanie jedla, ktoré si môžete vziať kamkoľvek so sebou a máte istotu čerstvosti potravín. Jedná sa o revolučný organizér pre vaše jednotlivé chody, a obsahuje dokonca aj priestor pre notebook či tablet, alebo aj lemovanú priehradku, ktorá bude chrániť vaše slnečné okuliare. 

 Expedition Backpack 300 green

 

Batoh má zabudované 3 vysoko tesniace boxy na jedlá, ktoré sú chránené priehradkami a zipsom, preto sa ani v prázdnom batohu nebudú rúcať. Má predinštalovaný Sure Seal kontajner a 1 dózu na organizovanie výživových doplnkov. Taktiež v nom nájdete 3 chladiace gély (2 menšie, 1 stredne veľký), ktoré udržia vaše potraviny čerstvé a v chlade viac ako 8 hodín. Obsahuje predinštalovanú tašku na obuv, priestor na osobné veci, napríklad peňaženku, klúče a telefón, mimoriadne veľkú hlavnú priehradku na oblečenie do posilňovne alebo na tréning, priestor na notebook a puzdro na tablet, lemované vrecká na slnečné a iné okuliare. 2 vonkajšie izolované vrecká na fľašu na vodu a šejker. Navyše, obsahuje zosilnenú rukoväť a polstrované ramenné popruhy s hrudným popruhom pre ešte lepšiu stabilitu a pohodlné nosenie.

 

 

Starostlivosť

Batoh vyčistite vlhkou handričkou podľa potreby. Perte iba v rukách. Nepoužívajte žiadne čistiace prostriedky ani bielidlá. Udržujte materiál suchý.

 

Materiál

Balistický nylon

 

Rozmery

Rozmery (cm)Taška
Dĺžka 30,48
Šírka 30,48
Výška 50,8
Recenzie od zákazníkov

Taška na jedlo Expedition Backpack 300 Gray/Green - 6 Pack Fitness

Write Your Own Review
Prezeráte si:Taška na jedlo Expedition Backpack 300 Gray/Green - 6 Pack Fitness
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 149,95 €
Príchuť unflavored
Farba N/A