Taška na jedlo Beast Duffle Black - 6 Pack Fitness

Výrobca: 6 Pack Fitness

Taška na jedlo Beast Duffle Black, ktorá udrží všetky vaše potraviny a jedlá čerstvé dlhšie ako 8 hodín. Je vyrobená z vysoko kvalitného balistického nylonu a obsiahne až 6 samostatne prístupných jedál. Obsahuje 5x vysoko tesniace boxy, 1x Large Sport Nutrition box a 3x vysoko chladiace gély. Má mimoriadne veľkú hlavnú priehradku, ergonomické ramená a putko na pohodlné nosenie.

Nie je na sklade
 

Taška na jedlo Beast Duffle Black - kvalitná taška z balistického nylonu, v ktorej vám vydrží vaše jedlo čerstvé viac ako 8 hodín

Taška na jedlo Beast Duffle Black, s ktorou si môžete všetko svoje jedlo vziať kamkoľvek so sebou a máte vždy istotu čerstvosti potravín. Taška je prenosná a vyrobená z vysoko kvalitného materiálu - balistický nylon so zosilneným prešívaním. Obsiahne až šesť samostatne prístupných jedál a má nastaviteľné vnútrorné police. Obsahuje 5x vysoko tesniace boxy, 1x Large Sport Nutrition box a 3x vysoko kvalitné chladiace gély (2 malé a 1 veľký). Hlavná priehradka je mimoriadne veľká a obsahuje aj vnútorné vrecká na peňaženku, kľúče a telefón. Plne izolovaný interiér udrží jedlo čerstvé po dobu 8+ hodín. Má ergonomické rameno a pútko pre pohodlné nosenie.


Taška na jedlo Beast Duffle Black


Taška na jedlo Beast Duffle Black obsahuje:

  • 5x vysoko tesniace boxy
  • 1x Sport Nutrition box
  • 3x vysoko kvalitné chladiace gély (2 malé, 1 veľký) 

 

Aké má rozmery taška Beast Duffle?

Rozmery (cm)TaškaHlavná priehradkaPriehradka na topánky
Dĺžka 59,69 30,48 27,94
Šírka 30,48 30,48 12,70
Výška 27,94 27,94 22,86

 

Ako sa o ňu starať?

Tašku vyčistite vlhkou handričkou podľa potreby. Perte iba v rukách. Nepoužívajte žiadne čistiace prostriedky ani bielidlá. Udržujte materiál suchý.
Recenzie od zákazníkov

Taška na jedlo Beast Duffle Black - 6 Pack Fitness

Write Your Own Review
Prezeráte si:Taška na jedlo Beast Duffle Black - 6 Pack Fitness
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 199,95 €
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť Nie
Farba N/A