SWITCH ON Black Edition - BrainGains

0%
0% (0)
Výrobca: BrainGains

Switch ON Black Edition je vylepšená verzia obľúbeného nootropika na podporu mozgových funkcií, nervového systému a psychiky. Obsahuje funkčnú zmes 20 látok v podobe stimulantov, vitamínov, elektrolytov a adaptogénov. Switch ON Black Edition predstavuje príval energie, zostrené mozgové a psychické funkcie k maximálnej podpore pred športovým alebo duševne náročným výkonom.

Nie je na sklade
Predpokladaná cena 30,95 €

Switch ON Black Edition je účinné nootropikum pre oddialenie únavy a podporu mozgových a psychických funkcií

Switch ON Black Edition je prvotriedne nootropikum v instantnej forme, ktorá je veľmi dobre rozpustná v tekutinách. Obsahuje komplexnú zmes 20 starostlivo vybraných látok, medzi ktorými nájdete vitamíny, stimulanty a adaptogény v podobe rastlinných extraktov. Zmes týchto látok v ideálnom pomere funguje ako nootropikum, ktorého účelom je podpora optimálneho fungovania organizmu, mozgových funkcií, psychickej výkonnosti a odstránenie únavy.   

   

Switch ON Black Edition sa môže pochváliť obsahom 200 mg organického kofeínu s názvom PurCaf ™, ktorý má spoločne s aminokyselinou L-teanín na svedomí pozitívny vplyv na subjektívny nárast miery pociťovanej energie. Kofeín je najpoužívanejším stimulantom k psychickému aj fyzickému povzbudeniu pred výkonom. L-teanín je známy tým, že dokáže "zmäkčiť" účinok kofeínu, a vďaka tomu je nárast a dojazd energie pozvoľný. Obsiahnutý vitamín C zase prispieva k optimálnej látkovej výmene dôležitej pre tvorbu energie a pomáha k správnej funkcii nervového systému a psychiky. Vitamíny B2, B3, B6 a B12 majú pozitívny vplyv na nervovú činnosť a prispievajú k zníženiu vyčerpania, únavy a správnej funkcii psychiky. V produkte sa nachádza aj zinok, ktorý prispieva k správnym kognitívnym funkciám a udržanie optimálnej hladiny testosterónu v krvi.

   

Rastlinné extrakty v podobe vysoko kvalitného extraktu KSM-66 ™ z Ashwagandhy (Withania somnifera), ženšenu pravého (Panax ginseng) a Bakopy drobnolistej (Bacopa monnieri) patria medzi adaptogény, teda látky, ktoré môžu pomôcť vysporiadať sa so stresom, lepšie sa na neho adaptovať a zlepšiť odolnosť organizmu. Zinok prispieva k správnym kognitívnym funkciám a udržanie optimálnej hladiny testosterónu v krvi.

      

Pre komplexnú funkčnosť toto nootropikum obsahuje extrakt z koralovca ježovitého (Hericium erinaceus), ktorý je známy tiež pod názvom Lion's Mane, ktorý patrí medzi stále populárnejšie jedlé huby vykazujúce zaujímavé účinky. Zdá sa, že koralovec ježovitý môže mať pozitívny vplyv na mozgové funkcie. Vďaka tomu je veľmi obľúbený u ľudí, ktorí nepijú kávu a hľadajú jej alternatívu k zlepšeniu kognitívnych funkcií. N-acetyl-L-karnitín môže mať pozitívny vplyv na tvorbu energie v mozgových bunkách, čím môže podporiť psychický výkon i lepšiu koncentráciu.

     

Pod SerinAid® sa skrýva fosfatidylserín u AlphaSize® je to A-GPC, čo je aktívna forma cholínu, prekurzoru neurotransmitera acetylcholínu, ktorý je dôležitý pre kognitívne funkcie a nervosvalovú činnosť. Dynamine ™ a Teacrine ™ sú patentované zlúčeniny, ktoré majú podobné účinky ako kofeín. Bežne sa používajú za energizujúcimi účelmi, zvýšenie motivácie, nálady a koncentrácie. Dynamine ™ a Teacrine ™ sú alkaloidy, ktoré v prírode nájdete v čajovníku čínskom, konkrétne v lístkoch čaju Kucha.

 

Vďaka svojmu širokému záberu a funkčnému zloženiu sa hodí pre hráčov eSportu, študentov, ľudí s náročným psychickým zamestnaním alebo športovcov k povzbudeniu pred tréningom alebo zápasom.

   Switch ON Black Edition - BrainGains

   

Switch ON Black Edition a jeho výhody:

  • prepracované nootropikum v ľahko rozpustnej instantnej forme
  • obsahuje organickú formu kofeínu a teanín
  • podporuje kognitívne funkcie
  • prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
  • podporuje správnu psychickú výkonnosť 
  • je vhodný pred náročným psychickým či fyzickým výkonom
  • je vhodný aj pre vegánov
   

Zloženie

Vitamín C, Vitamín B3, Vitamín B6, Vitamín B2, Vitamín B12, zinok, L-tyrozín, N-acetyl L-karnitín, L-theanin, taurín, zmes elektrolytov, (Hericium erinaceus), kofeín PurCaf ™, Teacrine ™, Dynamine ™, Levia hriva, Panax ženšen (extrakt), Bacopa monnieri ( rastlinný extrakt), organický, Teacrine ™, Ašvaganda KSM-66 ™, SerinAid ™ fosfatidylserín, AlphaSize ™ alfa-GPC, sladidlo (sukralóza).

   

Dávkovanie

Pridajte 2 odmerky (15 g) do 300 ml studenej vody a premiešajte v šejkri. Odporúčame užiť jednu dávku denne pol hodiny pred požadovaným účinkom.

   

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutriční hodnoty1 dávke (15g)
Vitamín C 250 mg
Vitamín B3 20 mg
Vitamín B6 10 mg
Vitamín B2 4 mg
Vitamín B12 1,5 mcg
Zinok 30 mg
Taurín 1500 mg
Zmes elektrolytov 1000 mg
PurCaf ™ 200 mg
Teacrine ™ 150 mg
Dynamine ™ 150 mg
N-acetyl L-karnitín 1500 mg
AlphaSize ™ 800 mg
Levia hriva (Hericium erinaceus) 600 mg
SerinAid ™ 250 mg
Panax ženšen (extrakt) 400 mg
Bacopa monnieri (rastlinný extrakt) 300 mg
L-tyrozín 2000 mg
Ašvaganda KSM-66 ™ 600 mg
L-theanin 200 mg

   

Upozornenie

Výživový doplnok. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote 5-25°C. Chráňte pred teplom, vlhkosťou a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah malých detí. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Detail produktu
Vyrobené v Spojené kráľovstvo
Bez plastového obalu nie
Výška 11.30 cm
Šírka 10.30 cm
Dĺžka 10.30 cm
Brutto váha 0.42 kg
Počet kusov v balení 12 ks
Počet kusov na palete 1 ks
Netto váha 0.30 kg
EAN 604565403971
Bez umelých sladidiel áno
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Bez GMO áno
BIO nie
Bezlepkový áno
Bez laktózy áno
Vegetariánsky áno
Vegánsky áno
Zmes zmes
Forma práškový
Právna kategória výrobku doplnok stravy
Hlavná kategória Nootropiká a mozog

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov SWITCH ON Black Edition - BrainGains
Write Your Own Review

Príchuť

Prezeráte si:SWITCH ON Black Edition - BrainGains
Vaše hodnotenie
Balenie (g) Príchuť Cena Špeciálna cena Skladom
300 g brainbow 49,95 € 39,95 €
Nie je skladom
Očakávame
300 g vodný melón 49,95 € 30,95 €
Nie je skladom
Očakávame
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď