Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Super HD 120 kaps - Cellucor

Výrobca: Cellucor

Super HD je najmodernejší termogénny stimulant, ktorý kombinuje účinky spaľovača tukov a predtréningového stimulantu na dodanie obrovskej dávky energie a sústredenia. Budete sa cítiť sústredený, plný energie a pripravený prekonať akýkoľvek náročný tréning. Obsahuje najúčinnejšie látky pre spaľovanie tuku a pre dodanie intenzívnej energie.

Dlhodobo nedostupný

Super HD - inovatívny a moderný termogénny stimulant, ktorý kombinuje účinky spaľovača tukov a predtréningového stimulantu

Super HD je najmodernejší termogénny stimulant na trhu, ktorý kombinuje prísady na spaľovanie tukov a silné nootropné zlúčeniny pre dodanie obrovskej dávky energie a sústredenia. Počas užívania Super HD sa budete cítiť sústredený, plný energie a pripravený prekonať akýkoľvek náročný tréning. Super HD obsahuje Rauwolfia, Amla ovocie a Yohimbe extrakt, najúčinnejšie látky pre spaľovanie tuku a pre dodanie intenzívnej energie.


super hd cellulor termogénny stimulant a spaľovač tukov


Taktiež obsahuje IFAS503, novú zložku pozostávajúcu z troch inhibítorov syntázy mastných kyselín, zameranú na zníženie ukladania tukov. Od vydania v roku 2012 sa Super HD stal najlepšie hodnoteným spaľovačom a získal ocenenie "spaľovač roka" v prestížnej ankete BODYBUILDING.com.


Super HD a jeho efektívne zložky

• SUPER HD INGREDIENCIE IFAS503™ - nová látka zložená z troch inhibítorov syntázy mastných kyselín (FAS): Camellia sinensis extrakt, extrakt z Hľuzy Fleeceflower a čínskeho Imelo extraktu. Syntáza mastných kyselín je regulovaná inzulínom a krvnej glukózy. Raz vytvorené mastné kyseliny sú esterifikované a uložené v tukových bunkách ako mastné látky zvané triacylglyceroly. Potlačenie FAS môže prerušiť proces a schopnosť tela ukladať tuky. Navyše, niekoľko klinických štúdií naznačuje, že prijímanie FAS má aj množstvo nepriamych vplyvov predovšetkým na neuróny hypotalamu, ktoré podporujú zdravú chuť k jedlu.

 

• Capsimax™ - patentovaný vysoko koncentrovaný prírodný extrakt papriky. Použitie vlastnej matice a pomocných látok Capsimax™ dáva používateľom maximálnu účinnosť capsaicinoidov a zároveň znižuje možnosť podráždenia žalúdka, alebo úst. Tým eliminuje možné negatívne vedľajšie účinky tradičných výrobkov s paprikou. V niekoľkých klinických štúdiách bol Capsimax™ sledovaný pre svoj vplyv na zvýšenie indukovanej termogenézy, korekciou chuti do jedla a podporou zdravého telesného zloženia.


super hd cellulor termogénny stimulant a spaľovač tukov


• Ozubený plavúň [nadzemná časť] (1% Huperzine) (Toothed Clubmoss) - je prírodným zdrojom Huperzinu A, aktívnej látky, ktorá môže pomôcť podporovať pamäťové schopnosti, učenie a sústredenie. Efektívnosť Huperzinu môže byť pripisovaná jeho schopnosti silne inhibovať acetylcholínesterázy, enzýmy, ktoré štiepia acetylcholín v mozgu. Huperzine tak pomáha acetylcholínu, ktorý má priamy vplyv na stimuláciu neurónov, podporujúce hneď niekoľko mozgových funkcií.

 

• Rhodiola - prirodzený adaptogén, bylina, ktorá podporuje duševnú energiu, vytrvalosť, sústredenie a redukciu následkov mierneho stresu. Rhodiola môže mať aj niekoľko pozitívnych vplyvov na výkon. V posledných štúdiách bola Rhodiola predvedená ako ideálna látka k využitiu mastných kyselín a k zlepšeniu telesnej odolnosti voči namáhavému fyzickému cvičeniu.

 

• Rauwoliscine - zosilňuje hladinu energie v tele a podporuje proces spaľovania telesného tuku.


• N-acetyl-L-tyrozín - rýchlejšie vstrebateľná a biologicky dostupnejšia forma L-tyrozínu. L-Tyrozín je aminokyselinový prekurzor nadobličiek a rastového hormónu, adrenalínu, dopamínu a noradrenalínu. Tieto hormóny podporujú rast a môžu prispieť k väčšej energii a duševnej bdelosti.


• Kofeín - silný psychoaktívny povzbudzovač. Kofeín stimuluje centrálny nervový systém, odvracia prejavy únavy a robí všetko pre zvýšenie vašej pozornosti a energetizácii vašej pozornosti. Amla Fruit Extract Je ovocie, známe tiež ako indický egreš, obsahuje niekoľko účinných zlúčenín, ktoré podporujú duševnú energiu a pamäťové schopnosti.


• Extrakt z púpavy (Dandelion) - prírodné diuretikum. Okrem známych holistických liečebných účinkov, púpava obsahuje silné močopudné látky zvané taraxasteroly, ktoré zvyšujú vylučovanie nadbytočnej vody.

  super hd cellulor termogénny stimulant a spaľovač tukov

 

• Evodiamine - rastlinný extrakt, ktorý môže pomôcť obmedziť ukladanie tukov a podporuje metabolizmus. Evodiamine podporuje tvorbu telesného tepla a zvyšuje tak teplotu tela aj keď je v pokoji, zlepšuje tak zvýšený výdaj kalórií z tukov, ktoré sa spaľujú na energiu. Evodiamine je tiež mierne diuretikum.

 

• Niacinamid - vo vode rozpustný vitamín B-komplex. Niacín, alebo kyselina nikotínová, tiež známy ako vitamín B3, podporuje pohyblivosť kĺbov, svalovú silu a nervovú sústavu. Niacínamid tiež pomáha znižovať svalovú únavu a zvyšuje maximálnu pracovnú kapacitu svalu.

 

• Pyridoxalfosfát - bežne známy ako P5P, je aktívna forma vitamínu B6. P5P nevyžaduje konverziu v pečeni a je to preto vhodnejšia forma tejto živiny. Vitamín B6 podporuje niekoľko telesných funkcií, vrátane energetického metabolizmu, funkciu neurotransmiterov a rast svalov.


• Vitamín B12 - podporuje bunkový metabolizmus a tvorbu energie. Vitamín B12 tiež podporuje zdravú funkciu nervového systému a krvotvorby.

 

Super HD a jeho výhody

  • inovatívny termogénny stimulant
  • podporuje spaľovanie tukov
  • obsahuje výkonné nootropiká
  • zaisťuje vysoký prísun energie
  • kontroluje apetít
  • podporuje mentálny fokus a koncentráciu

  super hd cellulor termogénny stimulant a spaľovač tukov

 

Dávkovanie

Pre zistenie tolerancie užite 1 kapsulu ráno nalačno a druhú o 5 - 6 hodín neskôr. Potom môže byť pridaná ďalšia 1 kapsula ráno (tzn. 2 kapsule ráno a 1 popoludní). Neprekračujte dávku 3 kapsúl počas 24 hodín. Neužívajte 6 hodín pred spánkom. Počas užívania dodržujte pitný režim. Super HD sa môže užívať počas 8 týždňov, po tejto dobe je vhodné zaradiť minimálne 4-týždňovú pauzu.


Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kaps)
Niacín 10 mg
Vitamín B6 5 mg
Vitamín B12 25 mcg
Super HD Nootropic & CNS Support zmes
Kofeín bezvodý 160 mg
N-Acetyl-L-tyrozín 150 mg
Toothed Clubmoss (celá rastlina) 2,5 mg
Super HD ThermoSculpting zmes
Brusnica (Vaccinium macrocarpon) ovocný extrakt 100 mg
IFAS50™ (Camellia sinensis extrakt z listu, Hľuzové rúno (polygonun multiflorum Thunb.) extrakt z koreňového kvetu, čínske imelo (Loranthus parasiticus) extrakt z kmeňa) 62,5 mg
Amla (Phyllanthus emblica) ovocný extrakt 37,5 mg
Citrus aurantium (horký pomaranč - nezrelé ovocie) 33,33 mg
Červená paprika (Capsicum annum L.) ovocný extrakt (2% capsaicinoidy) (Capsimax) 15 mg

 

Ďalšie zložky

Obal kapsule (Želatína a oxid titaničitý), mikrokryštalická celulóza, stearát horečnatý, oxid kremičitý. IFAS50³™ je ochranná známka spoločnosti Integrity Nutraceuticals a je chránený USA patentom #7674484.

 

Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Recenzie od zákazníkov

Super HD 120 kaps - Cellucor

Write Your Own Review
Prezeráte si:Super HD 120 kaps - Cellucor
Vaše hodnotenie
Vyrobené v
Spojené štáty
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Super HD 120 kaps - Cellucor

Napíšte otázku
Napísať odpoveď