Super HD 120 kaps - Cellucor

Podľa odcenení spaľovač roka 2015. Je to veľmi účinný spaľovač tukov, kombinuje výkonné prísady určene na spaľovanie a prísady určené na dodanie energie, sústredenia.

32,95 €

23

Nie je na sklade

 

Cellucor Super HD

Cellucor Super HD kombinuje výkonné prísady na spaľovanie tukov a nootropné zlúčeniny na dodanie silnej energie, sústredenie a "dobrého pocitu" z procesu chudnutia. Super HD obsahuje Rauwolfii a extrakt z ovocia Amla, ktoré dodávajú jednu z najviac intenzívnych a výkonných zmesí na spaľovanie tukov na trhu.

IFAS503 ™ je nová látka zložená z troch inhibítorov syntázy mastných kyselín (FAS): Camellia sinensis extrakt, extrakt z Hľuzy Fleeceflower a čínskeho Imelo extraktu.

Syntáza mastných kyselín je regulovaná inzulínom a krvnej glukózy. Raz vytvorené mastné kyseliny sú esterifikované a uložené v tukových bunkách ako mastné látky zvané triacylglyceroly.

Potlačenie FAS môže prerušiť proces a schopnosť tela ukladať tuky. Navyše, niekoľko klinických štúdií naznačuje, že prijímanie FAS má aj množstvo nepriamych vplyvov predovšetkým na neuróny hypotalamu, ktoré podporujú zdravú chuť k jedlu.

Capsimax ™
Je patentovaný vysoko koncentrovaný prírodný extrakt papriky. Použitie vlastnej matice a pomocných látok Capsimax ™ dáva používateľom maximálnu účinnosť capsaicinoidov a zároveň znižuje možnosť podráždenia žalúdka, alebo úst. Tým eliminuje možné negatívne vedľajšie účinky tradičných výrobkov s paprikou. V niekoľkých klinických štúdiách bol Capsimax ™ sledovaný pre svoj vplyv na zvýšenie indukovanej termogenézy, korekciou chuti do jedla a podporou zdravého telesného zloženia.

Ozubený plavúň [nadzemná časť] (1% Huperzine) (Toothed Clubmoss)
Je prírodným zdrojom Huperzinu A, aktívnej látky, ktorá môže pomôcť podporovať pamäťové schopnosti, učenie a sústredenie. Efektívnosť Huperzinu môže byť pripisovaná jeho schopnosti silne inhibovať acetylcholínesterázy, enzýmy, ktoré štiepia acetylcholín v mozgu. Huperzine tak pomáha acetylcholínu, ktorý má priamy vplyv na stimuláciu neurónov, podporujúce hneď niekoľko mozgových funkcií.

Rhodiola
Je prirodzený adaptogén, bylina, ktorá podporuje duševnú energiu, vytrvalosť, sústredenie a redukciu následkov mierneho stresu. Rhodiola môže mať aj niekoľko pozitívnych vplyvov na výkon. V posledných štúdiách bola Rhodiola predvedená ako ideálna látka k využitiu mastných kyselín a k zlepšeniu telesnej odolnosti voči namáhavému fyzickému cvičeniu.

Rauwoliscine
Zosilňuje hladinu energie v tele a podporuje proces spaľovania telesného tuku.

N-acetyl-L-tyrozín
Je rýchlejšie vstrebateľná a biologicky dostupnejšia forma L-tyrozínu. L-Tyrozín je aminokyselinový prekurzor nadobličiek a rastového hormónu, adrenalínu, dopamínu a noradrenalínu. Tieto hormóny podporujú rast a môžu prispieť k väčšej energii a duševnej bdelosti.

Kofeín
Je silný psychoaktívny povzbudzovač. Kofeín stimuluje centrálny nervový systém, odvracia prejavy únavy a robí všetko pre zvýšenie vašej pozornosti a energetizácii vašej pozornosti.

Amla Fruit Extract
Je ovocie, známe tiež ako indický egreš, obsahuje niekoľko účinných zlúčenín, ktoré podporujú duševnú energiu a pamäťové schopnosti.

Extrakt z púpavy (Dandelion)
Je prírodné diuretikum. Okrem známych holistických liečebných účinkov, púpava obsahuje silné močopudné látky zvané taraxasteroly, ktoré zvyšujú vylučovanie nadbytočnej vody.

Evodiamine
Je rastlinný extrakt, ktorý môže pomôcť obmedziť ukladanie tukov a podporuje metabolizmus. Evodiamine podporuje tvorbu telesného tepla a zvyšuje tak teplotu tela aj keď je v pokoji, zlepšuje tak zvýšený výdaj kalórií z tukov, ktoré sa spaľujú na energiu. Evodiamine je tiež mierne diuretikum.

Niacinamid
Je vo vode rozpustný vitamín B-komplex. Niacín, alebo kyselina nikotínová, tiež známy ako vitamín B3, podporuje pohyblivosť kĺbov, svalovú silu a nervovú sústavu. Niacínamid tiež pomáha znižovať svalovú únavu a zvyšuje maximálnu pracovnú kapacitu svalu.

Pyridoxalfosfátu
Je bežne známy ako P5P, je aktívna forma vitamínu B6. P5P nevyžaduje konverziu v pečeni a je to preto vhodnejšia forma tejto živiny. Vitamín B6 podporuje niekoľko telesných funkcií, vrátane energetického metabolizmu, funkciu neurotransmiterov a rast svalov.

Vitamín B12
Methylcobalamin je forma vitamínu B12, vitamínu B. Vitamín B12 podporuje bunkový metabolizmus a tvorbu energie. Vitamín B12 tiež podporuje zdravú funkciu nervového systému a krvotvorby.

 

Výhody

  • termogénny stimulant
  • zloženie na spaľovanie tukov
  • obsahuje výkonné nootropiká
  • vysoký prísun energie
  • kontrola apetítu
  • mentálny fokus

 

Dávkovanie

Užite 1 kapsulu ráno na prázdny žalúdok s 240 - 300 ml vody a ďalšiu kapsulu ca. o 5 - 6 hodín neskôr poobede pre posúdenie tolerancie. Pokiaľ dobre znášate takéto dávkovanie, môžete pridať ešte 1 kapsulu ráno. Nepresiahnite dennú dávku max. 3 kapsúl. Pite veľa tekutín cez deň. Užívajte Super HD po dobu 8 týždňov a potom vysadte užívanie na min. 4 týždne.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kaps)
Niacín10 mg
Vitamín B63 mg
Vitamín B12250 mcg
Super HD Nootropic & CNS Support zmes
Kofeín bezvodý160 mg
N-Acetyl-L-tyrozín150 mg
Toothed Clubmoss [Aerial Parts] (1% Huperzine A)2,5 mg
Super HD ThermoSculpting zmes253 mg
IFAS50 ³? (Camellia Sinensis listový, Tuber Fleece Flower koreňový extrakt, kmeňový extrakt z čínskeho imela, Rhodiola Rosea extrakt z koreňa, Amla ovocný extrakt, extrakt z koreňa púpavy, Pausinystalia yohimbe extrakt, červená paprika ovocie (2% capsaicinoids) (Capsimax™), Evodiamin 98%, Rauwolfia extrakt.
Zmes B-Vitamínov15,25 mg
Niacínamid, pyridoxal-5-fosfát, kyanokobalamín, Methylcobalamin, a koenzým B12.

 

Ostatné zložky

Obal kapsule (Želatína a oxid titaničitý), mikrokryštalická celulóza, stearát horečnatý, oxid kremičitý. IFAS50³™ je ochranná známka spoločnosti Integrity Nutraceuticals a je chránený USA patentom #7674484.

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Super HD 120 kaps - Cellucor

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Super HD 120 kaps - Cellucor

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení