Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Super Guarana 100 tab - Scitec Nutrition

Super Guarana je prírodný a rastlinný zdroj kofeínu, vďaka čomu má povzbudivý vplyv, podporuje energetické zásobovanie organizmu, sústredenie, koncentráciu a spaľovanie tukov. Receptúra obsahuje aj vápnik, ktorý prispieva k normálnym procesom látkovej výmeny, činnosti svalov, neurotransmisii, udržiavaniu zdravých kostí a zubov.

Dlhodobo nedostupný

Super Guarana: rastlinný zdroj kofeínu, ktorý vám pred tréningom dodá energiu, zlepší koncentráciu a podporí spaľovanie tukov

Super Guarana je prírodný a rastlinný zdroj kofeínu a ďalších účinnkých látok. Semená guarany obsahujú kofeín, a to v približne 2x takej koncentrácii ako kávové bôby. Jej všeobecne povzbudivý vplyv podporuje energetické zásobovanie organizmu aj mentálny výkon (sústredenie, koncentrácia). Pomáha pri diéte, keďže znižuje chuť do jedla a podporuje spaľovanie tukov. Guarana dokáže pozitívne ovplyvniť pamäťové schopnosti, fyzickú kondíciu, bdelosť a náladu. Aktívne znižuje aj objem tukových buniek. Receptúra obsahuje vápnik, ktorý je účinný komponent pre obdobie diét a prispieva k normálnym procesom látkovej výmeny, k normálnej činnosti svalov, neurotransmisii a udržiavanie zdravých kostí a zubov.

  super guarana

 

Super Guarana a jej výhody

  • prírodný a rastlinný zdroj kofeíu
  • podporuje energetické zásobovanie organizmu
  • podporuje sústredenie a mentálny výkon
  • znižuje chuť do jedla
  • podporuje spaľovanie tukov
  • prispieva k normálnym procesom látkovej premeny
  • prispieva k normálnej činnosti svalov

 

Dávkovanie

Užite 2 tablety 30 minút pred tréningom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (2 tab)
Vápnik 500 mg
Guarana 900 mg

 

Ďalšie zložky

Karbonát vápenatý, Paullina cupana (semienka), fosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza (rastlinný pôvod), koloidný dioxid kremičitý, stearan horečnatý, mastenec.

 

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujete v suchu pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Alergénové upozornenie: Vyrábané v podniku, ktorý spracúva mlieko, sóju, vaječné bielka, lepok a arašidy.

Recenzie od zákazníkov

Super Guarana 100 tab - Scitec Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Super Guarana 100 tab - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Super Guarana 100 tab - Scitec Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď