Sun Kiss - BeastPink

Výrobca: BeastPink

Sun Kiss sú účinné kapsuly pre ľudí, ktorí túžia po dokonalom bronzovom opálení a zdravom vzhľade pokožky. V zložení tak nájdete betakarotén z mrkvového výťažku, ktorý je užívaný s cieľom podporiť opálenie. Nechýbajú však ani silné antioxidanty a minerálne látky, z ktorých meď má vplyv na sfarbenie pokožky a zinok na udržanie jej zdravého vzhľadu. Sun Kiss je vhodný pre všetkých, ktorí sa opaľujú na slnku či v soláriu a chcú podporiť výsledný efekt.

Sun Kiss - funkčné kapsuly určené každému, kto túži po bronzovom opálení a zdravom vzhľade pokožky

Sun Kiss sú unikátne kapsuly obsahujúce starostlivo vybrané látky s vplyvom na pigmentáciu pokožky a udržanie jej zdravého vzhľadu. Vďaka tomu sú obľúbené medzi ľuďmi, ktorí túžia po perfektnom bronzovom opálení a zdravej pokožke. V zložení nájdete napríklad mrkvový výťažok, ktorý pravdepodobne poznáte v súvislosti s betakaroténom. Ide o významný karotenoid, ktorý sa vyznačuje svojím žlto-červeným sfarbením. Zároveň je antioxidantom a prekurzorom vitamínu A, ktorý má vplyv na udržanie zdravej pokožky. Možno sa k vám dostala všeobecne známa rada, že kto chce mať bronzovú pleť, mal by jesť viac mrkvy. Aj to je dôvod, prečo sa betakarotén často pridáva do doplnkov podporujúcich bronzové opálenie.

V kapsuliach má svoju úlohu aj l-tyrozín. Ide o aminokyselinu, ktorá stojí na samom začiatku melanogenézy. Výsledkom tohto procesu je vytvorenie tmavého pigmentu – melanínu, ktorý má vplyv na sfarbenie kože. Čím viac melanínu človek v tele má, tým je jeho pokožka tmavšia. V zložení si môžete tiež všimnúť skratky PABA. Ide o kyselinu paraaminobenzoovú, ktorá bola bežnou súčasťou opaľovacích krémov. Dnes je obľúbená predovšetkým u ľudí, ktorí chcú podporiť kvalitu a sfarbenie pokožky. V doplnku nechýba ani luteín, lykopén a astaxantín. Tie sa zaraďujú medzi silné antioxidanty, ktoré pomáhajú znižovať oxidačný stres a bojovať s voľnými radikálmi, ktoré sa môžu tvoriť aj v pokožke vplyvom pôsobenia UV žiarenia.

Celý komplex je doplnený o dôležité minerálne látky, ktorými sú zinok, meď a selén. Zinok má vplyv na správnu premenu už spomínaného vitamínu A, navyše pomáha udržiavať zdravé vlasy, nechty a pokožku. Meď zase prispieva k zdravej pigmentácii vlasov a pokožky, svoju úlohu zohráva tiež v procese melanogenézy. Poslednou minerálnou látkou je selén, ktorý má takisto vplyv na udržanie zdravých nechtov, vlasov, správne fungovanie imunity a pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom.

Ak sa pravidelne opaľujete na slnku alebo v soláriu, tento komplexný doplnok je skvelý prostriedok na to, aby ste podporili výsledný efekt a pomohli tiež chrániť vašu pokožku. Okrem toho prispieva aj k udržaniu zdravých nechtov, vlasov a správnej funkcii imunity. Je vo forme praktických kapsúl, ktoré sa jednoducho užívajú. Môžete si ich vziať so sebou aj na dovolenku k moru, kde si budete zrejme užívať slnko omnoho viac.

Sun Kiss - BeastPink

Sun Kiss a jeho výhody

• určený pre tých, ktorí túžia po perfektnom bronzovom opálení
  • ide o komplex betakaroténu, antioxidantov a ďalších účinných zložiek
  • prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom
  • prispieva k zdravej pigmentácii pokožky a vlasov
  • pomáha udržiavať zdravú pokožku
  • podporuje správnu funkciu imunity
  • vhodný pri opaľovaní na slnku aj v soláriu
  • je vo forme praktických kapsúl

Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), kyselina paraaminobenzoová (PABA), l-tyrozín, lykopén extrakt (5 % lykopén), protihrudkujúce činidlo (stearát horečnatý), bisglycinát zinočnatý, mrkvový extrakt (Daucus carota) (10 % betakarotén), l-selenometionín, extrakt z aksamietnice vzpriamenej (Tagetes erecta) (80 % lutein), bisglycinát meďnatý, astaxantín (z rias), kapsula (želatína, farbivá: E124*, E127, E102*). *Môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí.

Užívajte 2 kapsuly denne.

Nutričné hodnoty 2 kapsuly *RI
Mrkvový extrakt (Daucus carota) 30 mg -
- betakarotén 3 mg -
Extrakt z aksamietnice vzpriamenej (Tagetes erecta) 10 mg -
- luteín 8 mg -
Lykopén extrakt 40 mg -
- lykopén 2 mg -
Astaxantín 2 mg -
PABA 200 mg -
L-tyrozín 100 mg -
Zinok 10 mg 100 %
Meď 2 mg 200 %
Selén 60 μg 110 %

* Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Hlavná kategória Ostatné špeciálne doplnky výživy
Vegetariánsky nie
Forma kapsulovaný
Štítky produktu WOMEN30