Stévia tabs - GymBeam

Stévia tabs obsahuje kombináciu dvoch sladidiel v optimálnom pomere, ktoré sa používajú ako zdravšia alternatíva cukru. Konkrétne ide o bezkalorický erytritol a sladidlo z rastliny stévie. V porovnaní s cukrom majú tablety vyššiu sladivosť, a tak stačí do jedál aj nápojov použiť výrazne menšie množstvo.

Stévia tabs sú zdravšou alternatívou cukru, ktorá osladí nápoje a jedlá bez kalórií

Stévia tabs sú tablety, ktoré obsahujú kombináciu erytritolu a sladidla z rastliny stévie. Obe tieto látky sa využívajú ako zdravšia a bezkalorická náhrada cukru. Používajú ich tak ľudia pri chudnutí alebo v prípade, že sa chcú starať o svoje celkové zdravie a obmedzujú v strave cukor. Ak človek vymení napríklad klasický cukor za erytritol, môže prispieť k udržaniu mineralizácie zubov a k zníženiu vzostupu hladiny glukózy v krvi. Hodí sa tak aj v prípade, že chcete držať na uzde chute na sladké. Jedno 18 g balenie obsahuje 300 tabliet a celé má iba 9 kcal. Napriek tomu však vyniká vysokou sladivosťou, a tak vám dlho vydrží.

Vzhľadom na to, že ide o kombináciu erytritolu a sladidla z rastliny stévie, môžete očakávať dokonale vybalansovanú sladkosť. Samotná stévia je približne 200-krát sladivejšia ako cukor a má svoj špecifický chuťový profil, ktorý nemusí byť každému príjemný. Keď sa však spojí s erytritolom, bude váš maškrtný jazýček úplne spokojný.

Toto sladidlo má praktickú formu tabliet, ktoré si môžete vziať kamkoľvek so sebou. Sladkej chuti sa už nemusíte vzdávať ani pri chudnutí, diétnych obmedzeniach alebo v prípade, že chcete znížiť množstvo cukru v jedálničku. Aj to je dôvod, prečo sa vo vašej kuchyni toto sladidlo určite nestratí. Skvele dokáže osladiť kávu, čaj, smoothie a ďalšie nápoje. Pridať ho však môžete aj do kaší, dezertov a iných jedál, ktoré chcete obohatiť o sladkú chuť takmer bez kalórií. Navyše neobsahuje žiadne živočíšne zložky, a môžu ho tak používať aj vegáni.

Stévia tabs - GymBeam

Stévia tabs a ich výhody

• obsahujú bezkalorický erytritol a sladidlá z rastliny stévie
  • používajú sa ako zdravšia náhrada cukru
  • sú vhodné na sladenie bez kalórií
  • majú výrazne vyššiu sladivosť ako cukor
  • osladia pokrmy aj nápoje
  • populárne nielen medzi ľuďmi, ktorí chcú schudnúť
  • ideálne pre tých, ktorí sa zo zdravotných či iných dôvodov cukru vyhýbajú
  • sú vhodné aj pre vegánov

Erytritol, steviol-glykozidy zo Stévie, regulátor kyslosti: hydrogénuhličitan sodný, kyselina vínna.

Užívajte maximálne 6 tabliet denne na každých 15 kg telesnej hmotnosti.

Nutričné hodnoty v 100 g
Energetická hodnota 306 kJ / 73 kcal
Tuky 0 g
 - z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 64 g
 - z toho cukry 0 g
 - z toho polyoly  46
Bielkoviny 0 g
Soľ 0,00 g

Uchovávajte na suchom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia. Nadmerná konzumácia môže mať preháňavé účinky.

Hlavná kategória Stévia
Zmes číry
Forma tabletkovaný
Právna kategória výrobku potraviny
HS kód 29389090: -- Ostatné
Ostatné kategórie Na chudnutie
Ochucovadlá a sladidlá
Zdravé potraviny
Sladidlá
Diéty
Bezlepkové produkty
Bezlaktózové produkty
Vegetariánske produkty

Recenzie od zákazníkov Stévia tabs - GymBeam
Prezeráte si:Stévia tabs - GymBeam

vyborny produkt, nemam co vytknut. Nahradzam nim cukor v napojoch, davam si do caju, ked mam chut na nieco sladsie. Nema ziadnu pachut, takze za mna spokojnost ;)

Tablety Cena Špeciálna cena Skladom
300 tab. 9,95 € 7,95 €