Starostlivosť o obličky - NOW Foods

Výrobca: NOW Foods

Starostlivosť o obličky je komplexný doplnok s obsahom 7 rastlinných extraktov, ktorý pomáha starať sa o obličky a močové cesty. V zložení nájdete výťažok z olivovníka európskeho, feniklu obyčajného alebo žihľavy dvojdomej. Tieto látky sú vyhľadávané aj v prípade prirodzenej podpory detoxikácie tela.

Dlhodobo nedostupný

Starostlivosť o obličky - funkčný komplex 7 rastlinných extraktov na starostlivosť o obličky a močové cesty

Starostlivosť o obličky je funkčný komplex 7 rastlinných extraktov, ktoré môžu pôsobiť blahodarné na obličky a močové cesty. Tieto prírodné látky majú za sebou dlhú históriu v starostlivosti o spomínané orgány. Produkt obsahuje napríklad výťažok z rastliny Uva Ursi (Arctostaphylos uva-ursi) alebo medvedice lekárskej, ktorá má harmonizačné účinky na močový mechúr a obličky. Tieto orgány sa podieľajú na vylučovaní odpadových látok z tela von, čo prispieva k udržiavaniu vnútorného prostredia v rovnováhe.

So zdravým vylučovaním a celkovou očistou tela sa spája aj obsiahnutý extrakt z rozmarínu lekárskeho (Rosmarinus officinalis), feniklu obyčajného (Foeniculum vulgare), olivovníka európskeho (Foeniculum vulgare) a prasličky roľnej (Equisetum arvense). Tento doplnok tak môže podporiť procesy súvisiace s prirodzenou detoxikáciou organizmu. V zložení nájdete aj výťažok zo žihľavy dvojdomej (Urtica dioica). Tá je obľúbená medzi ľuďmi, ktorí chcú podporiť vylučovanie nadmerného množstva vody z organizmu.

Obsiahnuté výťažky z medvedice, rozmarínu, feniklu, olivovníka a žihľavy navyše patria medzi antioxidanty. To sú biologicky aktívne látky, ktoré prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Antioxidanty tak dokážu podporiť aj ochranu buniek obličiek pred škodlivým pôsobením voľných radikálov.

Starostlivosť o obličky je vďaka starostlivo vybranému zloženiu skvelým pomocníkom pre maximálnu starostlivosť o obličky a močové cesty. Má formu praktických kapsúl, ktoré sú vhodné aj pre vegánov.

Starostlivosť o obličky a jej výhody

• doplnok so 7 rastlinnými extraktmi pre maximálnu starostlivosť o zdravie obličiek
  • obsahuje prírodné výťažky, ktoré patria medzi antioxidanty
  • ideálny na podporu prirodzenej detoxikácie organizmu
  • môže pomôcť so zadržiavaním vody a odvodnením tela
  • má formu praktických kapsúl
  • je vhodný aj pre vegánov

Užívajte 2 kapsuly denne, zapite veľkým množstvom vody. Neodporúča sa užívať každodenne viac ako 1 mesiac.

Extrakt z rastilny Uva Ursi (Arctostaphylos uva-ursi) (List), petržlen (Petroselinum crispum) (semeno), extrakt z rozmarínu (Rosmarinus officinalis) (list), fenikel (Foeniculum vulgare) (semená), extrakt z koreňa žihľavy (Urtica dioica), extrakt z olivových listov (Olea europaea), praslička (Equisetum arvense) (nadzemné časti), celulóza (kapsula), ryžová múka, kyselina stearová (rastlinný zdroj) a oxid kremičitý.

Nutričné hodnoty 1 dávka (2 kapsuly)
Extrakt z rastilny Uva Ursi (Arctostaphylos uva-ursi) (List) 300 mg
Petržlen (Petroselinum crispum) (semeno) 150 mg
Extrakt z rozmarínu (Rosmarinus officinalis) (list) 150 mg
Fenikel (Foeniculum vulgare) (semená) 100 mg
Extrakt z koreňa žihľavy (Urtica dioica) 50 mg
Extrakt z olivových listov (Olea europaea) 50 mg
Praslička (Equisetum arvense) (nadzemné časti) 50 mg

Produkt neobsahuje pšenicu, lepok, sóju, mlieko, vajce, ryby, mäkkýše alebo orechy. Vyrobené v zariadení GMP, ktoré spracováva ďalšie zložky obsahujúce tieto alergény. Len pre dospelých. Nie je vhodný pre tehotné/dojčiace ženy. Ak užívate lieky alebo máte zdravotný problém (najmä ochorenie pečene alebo obličiek), pred použitím sa poraďte s lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Dlhodobé užívanie len pod dohľadom lekára. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte vo fľaši. Pri tomto produkte sa môžu vyskytovať prirodzené farebné odchýlky. Po otvorení skladujte na chladnom a suchom mieste.

Hlavná kategória Ostatné špeciálne doplnky výživy
Vyrobené v Spojené štáty
HS kód 21069098: --- Ostatné
Bez GMO nie