Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Stamina Booster 400 g - Activlab

Výrobca: ActivLab
Hodnotenie:
100 %
Stamina Booster je výživový doplnok pre športovcov, ktorý obsahuje kombináciu viacerých aktívnych zložiek, kombinácia beta alanínu, arginínu a BCAA zvyšuje vztrvalosť, silu a odolnosť organizmu.
Dlhodobo nedostupný

Stamina Booster 

Activlab Stamina Booster je doplnok pre športovcov a aktívnych ľudí, kombinácia BCAA, arginín, a beta alanínu - spoločne zvýšiť výkonnosť a odolnosť organizmu. Používa sa na prípravu beta-alanínu a stanovenie arginín zlepšiť účinnosť prípravy, rovnako ako pozitívny vplyv na zlepšenie stavu tela. Aminokyselín s rozvetveným reťazcom v optimálnom pomere 2: 1: 1 chráni telo katabolizmom a urýchliť zotavenie po fyzickej námahe.
Activlab Stamina Booster v každej porcii poskytuje 10 g na 8 g poned cenné aminokyseliny. Je to pre-tréning prípravy, vďaka ktorým si môžete precvičiť dlhšie a vaše cvičenie bude efektívnejšia. Prezentované výrobok je obzvlášť odporúčaný pre každého, kto cvičí bojové umenia, silu a moc, rovnako ako v obdobiach jeho vystavenie tela do špeciálneho fyzickej námahe. Kondicionér môže tiež byť užitočné v období rekonvalescencie po zranení.

Výdrž Booster je produkt Najmä sa odporúča u jedincov cvičia bojové umenia, silu a silu, tak aj v období podrobenie tela na špeciálnu fyzickej námahe.
BCAA urýchľuje syntézu bielkovín a minimalizuje vplyv katabolizmu tým, čím sa skracuje doba regenerácie buniek, posilňuje zvýšenie pevnosti a odolnosť organizmu. BCAA aminokyselín s rozvetveným reťazcom sú nevyhnutné - v bezprostrednej zmysle, pretože ich telo neprodukuje alebo pri strese, ako je napríklad tréning alebo nedostatočnou výživou sú svaly používajú v prvom rade.
Beta alanín obsiahnutý v Stamina Booster ona má schopnosti, ktoré jej umožňujú reagovať v súvislosti s novo vznikajúce kyseliny mliečnej. To znamená, že tlmí pokles pH. Keď vlak, telo vzhľadom k H + iónu má pokles pH v svale, ktoré sa stanú viac okyslí. Za predpokladu, že beta - alanín tak môže tiež znížiť bolestivosť, že by mohlo dôjsť po tréningu. Uracil degradácie umožňuje výrobu v pečeni prírodného beta-alanínu. Vieme, že sa však, že s cvičnom režime života, je vhodné použiť ako doplnok k doplnku stravy - pre väčšinu zložiek sa zvyšuje dopyt v týchto jedincov.
L-arginín sa zvyšuje množstvo oxidu dusíka, že prekurzor oxidu dusnatého rozširuje cievy a tým zvyšuje účinnosť tréningu, zvyšuje prietok krvi a môže tiež zvýšiť množstvo kyslíka, privádzaného do srdca a iných svalov. Praktici ťažiť zo zvýšenej fyzickej zdatnosti a zvýšenie prietoku krvi. Ďalšie živiny dostať sval a vedľajšie účinky spojené s únavou sú odstránené rýchlejšie a efektívnejšie čo vedie k rýchlejšiemu zotaveniu a ďalšie výhody.
Arginín môže zlepšiť proces miznutie mikro-vád v svalovom tkanive a môžu tiež ovplyvniť produkciu inzulínu a citlivosť. Naše vzorec umožňuje rýchle a účinné absorpcie.

Výhody

 • 90% aktívnych zložiek v balení.
 • 6000mg čistého BCAA v jednej porcii
 • beta-alanín až 2000 mg
 • arginín až 1000 mg
 • bez pridania glutamínu

Odporúčané dávkovanie

1 porciu (10 g) Stamina Boster 30 minút pred tréningom a 1 porcia bezprostredne po tréningu.

Nutričné hodnoty

L-leucín 3000 mg
L-izoleucín 1500 mg
L-valín 1500 mg
Beta-alanín 2000 mg
L-arginín 1000 mg

Recenzie od zákazníkov

Stamina Booster 400 g - Activlab

Globálne hodnotenie produktu

100%
100%
Priemer z 1 hodnotenia
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

0 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

100.0000 %
0 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
0 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
skvelá kombinácia bcaa, argninínu a beta alanínu, príjemne nabudí a zároveň aj pomáha regenerovať

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

Všetky recenzie Stamina Booster 400 g - Activlab

 1. 100%

  Roman

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  kombinácia bcaa a arginínu
  skvelá kombinácia bcaa, argninínu a beta alanínu, príjemne nabudí a zároveň aj pomáha regenerovať
Write Your Own Review
Prezeráte si:Stamina Booster 400 g - Activlab
Vaše hodnotenie
Vyrobené v
EU
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Stamina Booster 400 g - Activlab

Napíšte otázku
Napísať odpoveď